fbpx
Дозвілля
Якщо священик не їде на фірі/йде пішки/їде не на ровері, а на гарній машині, то у людей буває реакція: «ну як він так може жирувати, їхати на такій машині?», – cтереотипи про священиків

1. Зайнятість у молитві 24/7

Насправді так не відбувається , ми молимось , але далі займаємось трудовою/інтелектуальною роботою, священики теж люди, у нас є сім’ї, родини і треба їх та себе забезпечувати.
Тому ви можете сміло дзвонити/писати про допомогу чи підтримку не кажучи :«Вибачте , що перебила(в) вас з молитви»

2. Є стереотипи про Бідність

Якщо священик не їде на фірі/йде пішки/їде не на ровері, а на гарній машині, то у людей буває реакція: «ну як він так може жирувати, їхати на такій машині?» Ми також люди з цілями і також хочемо, як і ви жити краще та рухатись до кращого життя! Тому це нормально, бо де написано, що священик має бути бідним?

3. Дохідність з церкви (моє улюблене) і заробляти гроші священику з бізнесу – це зле!

«Та йому не пасує робити бізнес , продавати капусту (яку сам же посадив)»

Багато людей думає , що священики живуть тільки з «таци», на яку кидають люди. Але це далеко не так, зарплата у церкві маленька, бо є ще комунальні послуги, утримання церкви та інші витрати, і для нормального існування, ми створюємо різні джерела доходу.

До прикладу я, працюю ще вчителем в школі, бухгалтером і в сфері страхування життя. Інакше, окрім на їжу, більше тих грошей не хватало б.

4. Зовнішній вигляд

Також чомусь думають , що священики ходять тільки в реверенді (підряснику), сорочці з колорадкою у церкві і поза нею. Це діло індивідуальності.

Для зручності ми обираємо кросівки, літом футболки, джинси і живемо таким же зручним і прекрасним життям як ви!

Petro Moisyak