fbpx
Дозвілля
Якою має бути скатертина на новорічному столі у 2023 році

Якою має бути скатертина на новорічному столі у 2023 році
Кожен рік має свій символ – тварину, яка є покровителем весь рік. Чи прихильно воно до вас поставиться, залежить від того, як його зустріти.

Незважаючи на те, що Китайський Новий рік починається 22 січня, у ніч з 31 грудня на 1 січня прийнято догоджати тварині-символу, щоб заздалегідь залучити її до свого будинку.

У 2023 році таким символом став Чорний Водяний Кролик – тварина ніжна, елегантна, швидка та добра.

Тим не менш, краще його не злити, адже навіть милий пухнастик зможе «насолити» тим, хто його негідно зустрів. І важливу роль у цьому ритуалі відіграє скатертина.

Яку скатертину вибрати для зустрічі Нового року 2023
Хороша новина полягає в тому, що Кролику до вподоби всі найпопулярніші кольори. Якщо ви людина смілива, можете використати чорну скатертину. Чорний – благородний колір, гідний шляхетної витонченої тварини.

До нього ідеально підійдуть золотисті та сріблясті прикраси (свічники, кільця на серветки), оскільки ці два кольори теж подобаються Кролику.

Золотистий приверне до будинку гроші, а сріблястий гармонізує простір, допоможе стабілізувати життя, позбутися хаосу. Але це дуже сильний колір, який в надлишку може не сподобається символу року. З чорним варто виявляти обережність.

Ще один сміливий варіант – червона скатертина. Ідеальне рішення для тих, хто хоче залучити у новому році кохання, пристрасть, яскраві враження.

Всі знають, що кролики – тварини велелюбні, а червоний – символ пристрасті, чуттєвості, любові. Як і з чорним кольором, дуже багато червоного може призвести до сильних емоцій, а мирний сімейний Кролик цього не любить.

Так як Чорний Водяний Кролик любить воду, для його залучення підійде скатертина синього, блакитного, блакитного кольору.

Ці кольори є нейтральними, вони символізують легкість, свободу, рух. Додати відблисків допоможуть блискучі елементи декору, наприклад, золотаві свічки, сріблясті свічники.

Хороша новина і для любителів класики: білий колір Кролик точно сподобається. Він гасить пристрасті, врівноважує та розбавляє сильні енергії, захищає від негативу.

Зелена скатертина уособлює собою галявину, на якій можна щипати траву. Це ідеальний варіант для святкового столу під час зустрічі 2023 року. А ще зелений приваблює гроші та удачу.

Не забувайте і про прикраси на столі. Кролик їх любить, але у помірних кількостях.

You cannot copy content of this page