fbpx

Якоїсь миті, я захотів зустрітися, але вона сказала, що одружена

Я простий хлопець. Живу один, закінчив інститут кілька років тому, працюю. Заробіток хороший, тому можу дозволити собі подорож країною.

Якось від нудьги зайшов до однієї гри і там познайомився з однією дамою. Ми дуже довго спілкувалися через інтернет. Якоїсь миті, я захотів зустрітися, вона сказала, що вона одружена, та й далеко я живу. Але людина мені так сподобалася, що дочекавшись відпустки, я приїхав до її міста і винайняв квартиру. Коли я запросив її погуляти, сказати, що вона була здивована, це нічого не сказати. Але вона погодилася зустрітись.

Мені було класно проводити з нею час, а вона була дуже щасливою. Я того дня вирішив влаштувати просто побачення, купив їй квіти, ми пішли в кіно, а потім пройшлися парком, посиділи в ресторані, поївши піцу. Я чудово розумів, що вона заміжня, але мені було так добре з нею, що не хотілося відпускати. Вона сама не хотіла йти, сказавши, що в неї давно таких приємних емоцій не було.

Мені вона подобалася не просто як друг, мені дуже хотілося її поцілувати. І наприкінці вечора я поцілував її.

Це був найсолодший і найпалкіший поцілунок у моєму житті. Після цього ми почали часто спілкуватись, вона мені розповідала про себе, а я про себе. А через два тижні ми зустрілися вже всьоме і пішли до мене додому, потім зрозуміло, що трапилося, задоволення отримали обоє, мені не хотілося її відпускати. Потім ми так зустрічалися довго. Мене з першого разу почала мучити совість. Так, було добре, але ж у неї є чоловік! І вони прожили 12 років разом.

Ми про це поговорили, вона сказала, що її все влаштовує, і що я не повинен про це хвилюватися. Через якийсь час ми все ж таки перестали зустрічатися. Поговорили і вирішили, що все це лише пристрасть і не більше, хоча ми часто ходили на побачення, і було добре разом.

Минув рік, почуваюся жахливо. Я мало не зруйнував чужу сім’ю просто тому, що мені було приємно відчуття, що я бажаний, це почуття сп’янило мене і мені соромно, що я так вчинив. Я написав і вибачився перед тією дівчини, вона в свою чергу дуже вибачалася переді мною, не розумію чому, адже винуватцем ситуації був я.

Заборонений плід солодкий, але він шкодить. Я відчув це на собі, почуваюся погано через це.

You cannot copy content of this page