fbpx
Дозвілля
Якось американець відвідав одного святого і сказав йому, що дійшов висновку, що Бога не існує

Якось американець відвідав одного святого і сказав йому, що дійшов висновку, що Бога не існує…

Святий відповів на це не логічними аргументами, а богонатхненно сказав:

– Нещодавно ти купив земельну ділянку у Каліфорнії. Коли ти повернешся на батьківщину, піди на східний бік ділянки — туди, де знаходиться джерело — і викопай яму глибиною близько півтора метра. Ти знайдеш там таку кількість іспанських золотих монет такої епохи і амфору! Їдь додому і зроби те, що я тобі говорю, а потім приїжджай назад і ми з тобою продовжимо розмову про існування Бога…

Американець не повірив словам старця. Але коли він повернувся на батьківщину, його охопила велика цікавість: а раптом це правда? Він вирушив на свою ділянку і почав копати там, де саме говорив йому старець. І справді, він відкопав там старовинну амфору, в якій лежала така кількість монет, як сказав йому святий. І навіть дата, проставлена ​​на монетах, була передбачена! Американець був під враженням!

Наступного літа він знову поїхав до святого  і все йому розповів. Старець уважно вислухав його і з доброю усмішкою відповів:

– Дивно, якщо ти навіть не знаєш, що є на твоїй власній ділянці, як можеш ти розмірковувати про те, що діється на Небесах?