fbpx
Дозвілля
Які знаки зодіаку зазнаватимуть поразки усю першу декаду січня 2023 року

Які знаки зодіаку зазнаватимуть поразки усю першу декаду січня 2023 року
Програвати не подобається нікому. Але це треба вміти робити, бо не все і не завжди по життю складається так, як душа просить, як хочеться.

Люди щоразу налаштовуються морально на перемогу, вселяють собі, що все буде добре, але при цьому вони розуміють, що можуть зазнати поразки. У першій декаді січня 2023 року у когось не відбуватиметься нічого видатного, комусь вдасться перемогти, оминути конкурентів хоча б у чомусь.

А хтось буде весь зазначений період зазнавати поразки, програватиме. До цієї категорії увійдуть представники певних знаків зодіаку.

Водолій
Не можна сказати, що все буде зовсім погано у житті у осіб цього сузір’я у першій декаді січня 2023 року. У глобальних питаннях не буде спостерігатися жодних зрушень у їхньому випадку. Але Водолії по дрібницях постійно страждатимуть, помилятимуться, робитимуть неправильні дії.

До фатальних наслідків це не призведе, але дрібні неприємності у вигляді розбіжностей із оточуючими викличе. В результаті Водолії будуть змушені виправдовувати себе, відстоювати, щоб замаскувати промахи.

Лев
Представники даного зодіакального сузір’я в першій декаді січня 2023 будуть занадто багато на себе брати. Пов’язано це буде з тим, що Леви бачитимуть, що працюють тільки вони, що завзяття ніхто більше не бажає виявляти.

Вони не зможуть за такого розкладу залишатися зосередженими, стрибатимуть з однієї справи на іншу. Звичайно, що перемагати скрізь, всі передбачати вони не зможуть при цьому.

Стрілець
У людей цього знака просто не буде бажання виявляти себе у першій декаді січня 2023 року. Стрільців усі завантажуватимуть при цьому дорученнями, намагатимуться залучати їх до якихось справ, до вирішення різних завдань.

Оскільки вони добрі, представники знаку не відмовлятимуть нікому. Але тільки сприятимуть вони умовно, тому нічого хорошого з цього не вийде. Результати Стрільці отримуватимуть плачевні.

Перша декада січня 2023 не буде вдалою для індивідів, які народилися під наведеними знаками. І все з тієї причини, що вона наповнена буде переважно поразками.

You cannot copy content of this page