fbpx
Без рубрики
Які сюрпризи готує абітурієнтам вступна кампанія 2017

У 2017 році вступ до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури.

Про це розповів директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, повідомляє прес-центр відомства.

Які інші два предмети стануть необхідними для вступу до університету – обиратимуть виші. Одним із них може бути математика, історія України або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить безпосередньо виш.

За словами Шарова, однією з важливих домовленостей, що досягнуто під час обговорення, стало питання скорочення кількості заяв у порівнянні з минулорічною вступною кампанією.

У 2017 році вступник подаватиме сім заяв до вищих навчальних закладів на три спеціальності.

“Сім заяв дадуть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів”, – переконаний проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров.

Абітурієнти з Криму та Донбасу у 2017 році вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачені для пільгових категорій – інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.

Реєстрація електронних кабінетів вступників і завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18-ї години 25 липня.

У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18-ї години 26 липня.

Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.

Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – до 18 серпня.

Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.

Читайте також: Путін придумав як “доїти” кримчан по-новому

Джерело.