fbpx
Події
Які прикраси краще не одягати у новорічну ніч 2023 року, щоб не роздратувати Кролика

Які прикраси краще не одягати у новорічну ніч 2023 року, щоб не роздратувати Кролика
У 2023 році до своїх прав вступає Водяний Кролик.

Східний гороскоп свідчить, що енергетика року надто сильна, тому може нести в собі руйнівну силу, якщо ігнорувати деякі правила.

І одним із важливих фактів є те, які прикраси варто чи не варто одягати, інакше можна роздратувати господаря року.

Новорічна ніч вважається важливим періодом року. І з якою легкістю вдасться його зустріти, так і пощастить прожити в цьому році. Не тільки потрібно правильно нарядити ялинку та підібрати подарунки, але й за правилами феншуй одягти на себе прикраси.

3 види прикрас краще не одягати на свято
1. Масивні та об’ємні прикраси.
Хазяїн року не потерпить до себе зневажливого ставлення. Він воліє у всьому знати міру. Щоб не накликати на своє життя проблеми, прикраси не повинні бути надто громіздкими та химерними. Не потрібно намагатися виділяти себе з натовпу і виглядати багато. Скромні та підібрані зі смаком прикраси не акцентують на собі погляди заздрісників. А заздрість – це небезпечне почуття, коли в новорічну ніч здатне набувати руйнівної сили. І небезпека полягає не тільки для об’єкта заздрості, а й може зашкодити заздріснику.

2. Мінерали та каміння.
Не варто надягати на себе каміння, яке відноситься до вогненної стихії. Бурштин, гранат, цитрин, сердолік та рубін здатні викликати бурю негативних емоцій. А в результаті власник прикрас стане агресивною людиною.

Також слід ставитись з обережністю до повітряних стихій. Білий кварц та аметист здатні притягувати до себе негативні події.

3. Золото.
Новорічна ніч пройде під егідою водяної стихії. І головним для неї ворогом стане вогненна стихія. А золоті прикраси належать саме до неї. І якщо їх надіти у великій кількості, то така дія може відлякати успіх. Золото цієї ночі не найкращий друг.

Червоний одяг також відноситься до вогненної стихії. Не варто забувати і про аналогічний помаранчевий відтінок.

Порадують господаря року платинові чи срібні прикраси. Вони завжди заряджені величезною творчою силою та позитивно гармонують з енергетикою Кролика. Титан і мельхіоровий сплав ідеально підійдуть як прикраси для новорічної ночі.

Щоб зрозуміти, як діяти у різній життєвій ситуації, потрібно прислухатися до гороскопів. А вони допоможуть правильно діяти у різних життєвих сферах.

You cannot copy content of this page