fbpx

Які професії в Україні є найбільш оплачуваними та популярними

У Державній службі статистики надали інформацію про найбільш потрібні професії в Україні, а також про галузях, де українці отримують найвищу зарплату.

Програмні розробники з великим досвідом можуть розраховувати на зарплату в 100 тисяч гривень, однак від них вимагається додатково бездоганне знання англійської мови і гарантії того, що вони в будь-який момент зможуть відправитися в закордонне відрядження на невизначений термін.

Досвідченим програмістам в Україні роботодавці пропонують зарплату від 70 до 100 тисяч, фінансовому директору близько 60 тисяч, дизайнеру в сфері ІТ-технологій – також 60 тисяч.

Також дуже хороший дохід, за даними Держстату, у тих, хто працює у сфері авіації. Приміром, бортпровідники в Україні можуть запрацювати і 25, і 50 тисяч гривень за місяць, все залежить тільки від авіакомпаній, дальності рейсів тощо.

Читайте також: Гривня зміцнюється: НБУ “впустив” курси долара і євро

У сфері авіації середня зарплата в серпні цього року досягала 22 тисяч гривень, проте роботодавці пред’являють до своїх співробітників дуже жорсткі вимоги, і, приміром, щоб отримати роботу стюарда або стюардеси, потрібно не тільки мати досвід, навички та освіту, але і привабливу зовнішність.

На високому місці за рівнем заробітної плати в Україні йдуть працівники сфери фармакології, де середній розмір заробітної плати сягає майже 11 тисяч гривень, на третьому місці з доходом в 10,5 тисяч гривень розташувалися страховики та фінансисти.

Далі за списком – наукові діячі, працівники транспортної галузі та промисловості, однак їх зарплати значно нижче – від 6 до 8 тисяч в місяць. Якщо пошукати вакансії на популярних порталах з пошуку роботи, то сьогодні найбільшу зарплату у 125 тисяч гривень пропонують інтернет-маркетолога.

Експерти відзначили, що в недалекому майбутньому багато професії в Україні можуть зникнути, і зараз громадянам потрібно задуматися про перекваліфікацію.

Читайте також: Кликала на допомогу чоловіка-СБУшника: стало відомо, хто наїхав на поліцейського в Києві

Завжди в списку топ-професій залишаться медики, продавці та вчителі. Що стосується ІТ-сфери, то в найближчі роки фахівці будуть популярними, проте вже зараз між ними дуже висока конкуренція.

Через кілька років в нашій країні будуть необхідні фахівці в області фармакології, математики, фахівці в галузі транспортного машинобудування та авіапромисловості, біоінженери, біотехнологи.

Незабаром також будуть потрібні молоді фахівці з технічними професіями. Акцент робиться і на аграрну галузь, яка в останні роки активно розвивається. До речі, у фахівців аграрної галузі пристойна заробітна плата вже зараз деякі співробітники отримують по 10 тисяч гривень і більше.

Джерело.

You cannot copy content of this page