fbpx
Події
Які помилки загрожують втратою субсидії

Заповнення заяви про надання субсидії та декларації про свої доходи часто стає нерозв’язною проблемою для претендентів на держдопомогу.

У результаті через неправильно заповнені документи у субсидії відмовляють, а у небагатих користувачів компослуг накопичуються борги, адже заднім числом у такій ситуації держдопомогу не надається.

Як пояснили виданню “Сегодня.uа” у відділі надання субсидій Дніпровського району Києва, найпоширеніші помилки — в заяві неправильно вказують власника особового рахунку (замість нього пишуть своє ПІБ) і свій, а не його ідентифікаційний код; не згадують про зареєстрованих у квартирі або будинку, але не проживаючих там членів сім’ї, наприклад, дорослих дітей; не пишуть, встановлені лічильники води, газу. Рідше плутають назви і реквізити постачальників послуг, забувають заповнити якусь графу, вказати дату або підпис.

Читайте також: Переможна для України і нищівна для Росії: повний текст резолюції ПАРЄ

Такі неточності зустрічаються в документах, які прийшли поштою, а не принесені прохачем особисто. “Щоб коректно заповнити документи, краще підійти в прийомні години у відділ субсидій, вам допоможуть наші співробітники”, — радять спеціалісти відділу субсидій.

Джерело.