fbpx

Які несприятливі дні для стрижки у липні 2023 року?

Які несприятливі дні для стрижки у липні 2023 року?

Не всі дні липня підходять для зміни іміджу.

Враховуйте несприятливі для стрижки дні, щоб не порушити гармонію, душевне та фізичне здоров’я.

Їх буде вісім: 2, 7, 9, 14, 16–17 та 27–28 липня.

2 липня

У неділю (14–15 місячний день) Місяць, що росте, переходить зі Стрільця в Козерога. Стрижка швидко втратить форму, укладання протримається недовго, а пігмент ляже нерівномірно. Хочете привести себе до ладу? Помийте голову, висушіть і розчешіть волосся щонайменше 30 разів.

7 липня

П’ятниця (19-20 місячний день) несприятлива для стрижки. Місяць, що зменшується в Рибах негативно впливає на шкіру голови і волосся, завивка і фарбування здатні пошкодити їх. На думку видання Астрологік, стрижка волосся в несприятливий день порушить життєві сили і принесе неприємності.

9 липня

У неділю (21–22 місячний день) спадаючий Місяць в Овні, стригтися не варто. Випадання волосся посилиться, а його стан погіршиться, локони ослабнуть і стануть тьмяними. Упорядкувати зачіску допоможуть процедури, що зміцнюють, масаж. Використовуйте відвари трав, олії та мед для масок та обгортань. Фіксуйте пасма воском та колагеном.

14 липня

П’ятниця (25–26 місячний день) не найкращий день для візиту до салону. Місяць у Близнюках зробить волосся неслухняним. Прямі локони почнуть витися, тому просто використовуйте це, щоб укласти їх красивими хвилями. Добре вплине на енергетику високе укладання. Вона додасть впевненості, стабілізувавши внутрішній емоційний маятник, який розгойдуватиметься під впливом обставин.

16–17 липня

Не стрижіться у неділю, о 27–28-й день спадного Місяця. Поки вона в Раку, волосся неслухняне, погано піддається укладанню та фарбуванню. Результат перетворення непередбачуваний. Вимивши їх м’яким шампунем, висушіть і покладіть без фена. Зробіть ефектне плетіння, використовуйте канекалон та стрічки.

17 липня – понеділок, молодик. Стригтися такого дня не можна. Місяць у Раку, як і раніше, негативно впливає на стан волосся. День місячного циклу підходить лише для оздоровлення їхньої структури.

27–28 липня

У четвер, 27 липня (10–11 місячний день), Венера з’єднається з Меркурієм, а Місяць, що росте, буде в Скорпіоні. Не стрижіться, щоб не зазнати занепаду сил. Фарбування можливе лише хною, басмою, блондинкам приємний золотистий відтінок надасть міцного відвару ромашки.

У п’ятницю (11–12 місячний день) Місяць перейде зі Скорпіона до Стрільця. Волосся після стрижки ростуть повільно, стає ослабленим, тьмяним. Нова стрижка, укладання та тон протримаються недовго. У ті дні, коли стрижка не рекомендована, робіть процедури, що зміцнюють.

На Місяць, що росте, використовуйте слова: «Будь моє волосся, як густий ліс, будь моє волосся, як густе поле — ні злічити, ні перелічити. Силого волосся наповнюйся, ростом швидким продовжуйся».

Місячний календар стрижок липня – надійна підказка для планування візиту до салону. Пропускайте несприятливі дні, плануйте стрижку вчасно, щоб волосся набуло сили, а ви — красу і впевненість.

You cannot copy content of this page