fbpx
Без рубрики
Які імена для дівчинки вважаються невдалими

Які імена для дівчинки вважаються невдалими

Незважаючи на примхи деяких батьків, які готові назвати дочку Кометою, Царівною чи Гертрудою, більшість обирають милозвучні та більш-менш традиційні варіанти.

У кожній родині намагаються підібрати рідкісні та найкрасивіші імена для дівчаток, щоб підкреслити унікальність дитини та по можливості не перетинатися зі знайомими. Ми дали кілька підказок, аніж керувати при виборі. А тепер перерахуємо невдалі приклади, які краще уникати.

Дівчинка хлопчик
Іменологи ведуть суперечки щодо варіантів, які використовуються як жіночі та чоловічі. Олександри, Євгенії, Валерії, Вікторії та інші подібні імена для дівчинки існують багато років, але вони не лише можуть негативно впливати на характер, а й накладають відбиток на долю. Як вважають деякі фахівці, у цих дівчатах нерідко домінують чоловічі риси, які важко перебороти вихованням.

Справа ще й у психологічному аспекті. Напевно, тобі доводилося чути, як дівчинку-підлітка друзі називають «Санею» або «Шуриком», аналогічно – «Женя» та інші. Це теж аргумент для того, щоб вкотре подумати, перш ніж давати таке спірне ім’я.

Подвійні імена
Певну крутість мають сучасні подвійні імена для дівчаток. І незручність також. Гонитва за ексклюзивністю обертається тим, що дитина стає білою вороною.

Вона Альона чи Христина? Чи потрібна Альона-Крістіна, щоб наздогнати більше пафосу та офіціозу? Крім того, обрані імена можуть бути протилежними за значенням, що буде вносити частку плутанини в характер дівчинки. Ще треба подумати про документи, підписи тощо бюрократії.

Ім’я впливає на характер дівчинки, тому краще з’ясувати значення варіанта, що сподобався.

Претендентка на оригінальність
Чудернацькі і надто незвичайні імена для дівчаток заганяють їх у кут у самого народження. Спочатку малюк може пишатися своєю екзотичністю, але довкілля не змусить себе довго чекати.

Однолітки завжди будуть перепитувати: «Як тебе звати? А що це означає?”. З великою ймовірністю ім’я стане відображенням бурхливої фантазії батьків або відлунням прочитаних в юності романів. Навіщо прирікати доньку на образливі прізвиська та труднощі при знайомстві з людьми?

З химерності в простоту
Вибираючи ім’я для дівчинки за церковним календарем, потрібно не лише гнатися за традиціями та оригінальністю. Бажано, щоб воно не асоціювалося зі старенькою чи персонажами казок.

Мотрона та Євлампія також дадуть масу приводів для дражнилок, як і Габріелла з оригінального розряду. Вони були прекрасні та доречні свого часу. Жити дитині все-таки у сучасних реаліях.

Підібрати неординарний варіант, піддатися віянням моди чи звичаям рідного краю – справа кожного з батьків. Кращі імена для дівчаток вибираються не поспіхом, з вивченням питання і великою любов’ю. Тоді малюк обов’язково виросте щасливим!

You cannot copy content of this page