fbpx

Які дні тижня найкраще підходять для влаштування на роботу, укладання угод, фінансової активності та початку нових справ?

Які дні тижня найкраще підходять для влаштування на роботу, укладання угод, фінансової активності та початку нових справ

Кожен день тижня має особливу енергетику, яка може бути сприятлива для одних справ і зовсім не підходити для інших.

Якщо ви збираєтеся влаштовуватися на роботу, розпочинати нові справи або укладати угоди, буде не зайвим підібрати для цього сприятливий день. Адже саме його імпульс буде вирішальним для майбутнього успіху.

Понеділок

У народі існує думка, що понеділок — день важкий, і краще, щоб він пройшов без будь-яких починань.

Однак, це далеко не так. Статистика свідчить, що фінансові угоди, укладені у понеділок, бувають найбільш вдалими. Також у цей день успішно відбуваються важливі переговори. Психологи пояснюють цей факт тим, що на початку тижня люди підсвідомо налаштовані на позитив та готові приймати відповідальні рішення.

Цього дня також можна впевнено проходити співбесіду та розпочинати трудовий тиждень на новому місці роботи, оскільки після вихідних люди не такі дратівливі та більше налаштовані на робочий процес.

Вівторок

Цей день також вважається сприятливим для будь-яких починань. Крім того, для вирішення важливих завдань і прийняття відповідальних рішень він є найбільш оптимальним, оскільки з понеділка людина вже втягнулася в робочий процес і чіткіше представляє завдання, що стоять перед ним. Тому вівторок зазвичай проходить у режимі максимальної продуктивності та дозволяє людині сконцентруватися на важливих аспектах своєї роботи.

Середа

День, сприятливий для першого підбиття підсумків, планування поточних завдань та розподілу різних аспектів роботи за часом. Середовище вважається універсальним днем, енергетика якого дозволяє вирішувати різні завдання за збереження високого ступеня фокусування на головному.

Четвер

У четвер можна виходити на нову роботу, розпочинати нові проекти або вести переговори, але цей день уже досить стомливий і не такий продуктивний, як попередні дні тижня. Проходити в четвер співбесіду з приводу влаштування на роботу небажано, тому що малоймовірно, що вона пройде гладко та неупереджено.

П’ятниця

Найнесприятливіший день для нових починань, переговорів, укладання угод, співбесіди та влаштування на роботу. До кінця тижня у всіх накопичується втома, зростає дратівливість, розсіюється увага. Люди думають про свої справи, майбутні вихідні, можуть бути дратівливими і необ’єктивними. Тому всі важливі справи, по можливості, слід перенести на початок тижня.

You cannot copy content of this page