fbpx
Перейти до вмісту

Які дівчата за знаком зодіаку вирішать піти від кавалера після Нового 2023 року

Які дівчата за знаком зодіаку вирішать піти від кавалера після Нового 2023 року
Розставання з чоловіком – подія, яка приємною для жодної особи прекрасної статі не є. Дівчата завжди намагаються працювати над відносинами, намагаються вкладати у них ресурси, розвивати їх.

Вони часто досягають результатів, які бачать самі. Перед Новим роком усі особливо старанно працюють над тим, щоб зберегти союз, щоб свята провести в хорошому настрої. Наприкінці 2022 року це спостерігатиметься за всіма, багатьом це справді допоможе.

Але деякі панянки все одно після настання Нового 2023 року наважаться уникнути кавалера. Вони є представницями кількох знаків зодіаку.

Овен
Дівчата цього сузір’я давно розуміли, що союз, в якому вони перебувають, не є щасливим. Овени намагатимуться, працюватимуть над його зміцненням до кінця 2022 року. Але вже в перші дні 2023 року вони зрозуміють, що даремно витрачали сили, що партнер все одно не оцінив і ніколи не оцінить їхнього прагнення.

Представниці знаку самі ініціюють розставання, наполягатимуть на ньому. особливо засмутить Овенів те, що партнер навіть не заперечуватиме. Їм здасться, що він з нетерпінням чекав на цей момент.

Близнюки
Представниці даного зодіакального сузір’я давно перебувають у відносинах, що саме собою для них є підставою розірвати їх, оскільки сталість вони не люблять.

Близнюки після настання 2023 скажуть партнеру все, що думають, висловлять все, що в них накипіло. Після цього спілка миттєво припинить існування. Вся справа в тому, що ці панянки навіть слова не підбиратимуть, висловлюючись.

Терези
У жінок цього знака немає потреби в романтичних відносинах зараз. Терези чітко це усвідомлюють після настання Нового 2023 року. Вони скажуть про це партнерові відразу, воліють його не дурити, не водити за носа.

Їм важливо залишитися чесними, що вони й зроблять. Після розриву відносин Терези відчують себе повністю вільними та дуже щасливими.

Початок 2023 ознаменується розставанням у жінок згаданих сузір’їв. Вони не завжди засмутяться цьому, будуть навіть раді, що так все склалося.

Позначки:

You cannot copy content of this page