fbpx
Дозвілля
Які дівчата за знаком зодіаку отримають пропозицію про заміжжя на початку другої декади січня 2023 року

Які дівчата за знаком зодіаку отримають пропозицію про заміжжя на початку другої декади січня 2023 року
Стати сімейною людиною і позбутися самотності хочеться практично всім. Особи жіночої статі цієї ідей часто живуть, коли або давно не перебувають у відносинах, або коли такі мають місце бути давно в їхньому житті, але при цьому не розвиваються потрібними темпами.

Дівчата роблять різні дії, щоб зробити таке бажання реальністю, домагаються в результаті свого або ж здаються. Січень 2023 особливим у цьому плані не буде. У когось проваляться всі спроби влаштувати особисте життя, зробити його кращим, домогтися в ньому змін.

Але будуть і такі панночки, які вже на початку другої декади згаданого місяця отримають пропозицію про заміжжя. Вони є представницями 3 із 12 знаків зодіакального кола.

Водолій
Дівчата цього сузір’я на початку другої декади січня 2023 року зловлять себе на думці, що їм потрібно просто насолоджуватися життям, що вони хочуть просто отримувати задоволення від того, що відбувається. Водолії розслабляться, відпустять непросту ситуацію в особистому житті, просто чекатимуть розвитку подій.

І саме в цей момент обранець вирішить проявити себе. Він побачить спокій представниць знака, зауважить, що він привабливий. Він і зробить пропозицію Водоліям, оскільки захоче все життя перебувати поряд із такими умиротвореними особами.

Телець
Представниці цього зодіакального сузір’я не думали останнім часом про заміжжя взагалі. Тільці відзначали, що їм подобається бути вільними, що такий стан вони цінують, що воно доводиться їм до вподоби.

Але кавалер, з яким вони зустрічаються, просто не віритиме в такі промови. Він ризикне, пропонує руки і серця жінкам цього знака. Дивно, але Тельці раптово передумають і вирішать прийняти його.

Терези
Дівчата цього знака хочуть реалізуватися в сімейному житті, хочуть розраховувати на близьких людей, з якими можна буде ділити різні емоції, з якими можна буде бути собою.

На початку другої декади січня 2023 року Терези самі виявлять ініціативу, чітко дадуть обранцеві зрозуміти, що хочуть заміж. Він неодмінно зробить їм пропозицію, почувши це, оскільки він давно виношує думку про створення сім’ї.

Пропозиція руки та серця – те, чим ознаменується друга декада січня 2023 року у жінок цих знаків. Вона у них розпочнеться з такої приємної події.

You cannot copy content of this page