fbpx
Перейти до вмісту

Які чоловіки за знаком зодіаку можуть піти на зраду в першій декаді січня 2023 року

Які чоловіки за знаком зодіаку можуть піти на зраду в першій декаді січня 2023 року

Зрада – те, що псує відносини, робить існування романтичного союзу неможливим. Це розуміють усі чоловіки, намагаються не заводити романів на стороні, не ризикувати стосунками з постійною партнеркою.

У багатьох це виходить здебільшого. Але в першій декаді січня 2023 року ситуація стане дещо іншою.

Деякі чоловіки у вказаний період точно заведуть коханку. Вони є представниками кількох знаків зодіаку.

Овен
До чоловіка цього сузір’я у першій декаді січня 2023 року тягнуться всі жінки. Овен не знатиме, куди подітися від уваги. На початку місяця він чинитиме опір, але потім втомиться це робити, віддасться в обійми якоїсь симпатичної особи.
У результаті він змінить дружину, чого в майбутньому соромитиметься. Свою провину молодик цього знаку спробує загладити, але тільки зробити це відразу і швидко у нього точно не вийде.

Лев
Наміру завести постійну коханку у представника даного зодіакального сузір’я точно не буде у першій декаді січня 2023 року. Але Лев все одно змінить дружину, зробить це свідомо.

Йому просто хотітиметься задовольнити свою цікавість, спробувати щось нове, незвичайне, те, з чим йому ще не доводилося стикатися по життю. Про свій вчинок хлопець напевно пошкодує, докори совісті точно мучитимуть його.

Скорпіон
Не лише одна статева партнерка буде у чоловіка цього знака у згаданий період. Скорпіон може завести кількох коханок, може по черзі ходити до них. Йому буде на радість просто розслабитися, забути про будь-які правила.

Йому буде потрібно виплеснути емоції, яких накопичилося багато, що він і зробить. Скорпіон відчує полегшення після цього, відчує моральне задоволення. Словом, січень 2023 року для нього розпочнеться якнайкраще.

Не варто чекати на вірність у першій декаді січня 2023 року від представників цих 3 знаків зодіаку. Вони не в змозі її зберігати, думатимуть лише про зради, про те, як влаштувати собі друге життя, про яке другій половинці краще не знати.

Позначки:

You cannot copy content of this page