fbpx
Дозвілля
Яка пара покинула півфінал шоу “Танці з зірками”

Дев’ятий випуск “Танці з зірками 2017” вийшов 22 жовтня на телеканалі “1+1”. У цьому випуску “Танці з зірками 2017” проект залишила пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової, повідомляє 24 канал.

У дев’ятому випуску “Танці з зірками 2017” за місця у проекті змагалися 4 пари танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Сьогодні учасники шоу повинні були виконати знову два заданих стилі танців, щоб отримати місце у фіналі наступного ефіру.

За остаточними голосами суддівських оцінок за два танці та глядацького голосування, в зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість балів: Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова і Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв.

Читайте також: “Дорофєєва реабілітувала вашого партнера, а ви замурували його в костюм Карлсона”,- судді розкритикували танець Могилевської(відео)

Однак, проект “Танці з зірками 2017” залишила пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової.

Пара виконувала два танці: запальний стріт-денс і пристрасне танго.

Отже наступного разу на паркет вийдуть вже 3 танцювальні пари, які змагатимуться у фіналі проекту і з яких лише одна пара отримає перемогу у танцювальному шоу.