fbpx
Дозвілля
Як зять тещу навчив пошепки розмовляти

Друг у мене одружився на третьому курсі інституту. Дружина красуня, а ось з тещею не пощастило. Тим більше, що жити молодим довелося у неї, аж до закінчення вищого навчального закладу.

Аж надто горланиста попалася друга мама, трохи що не так – вважай в домі пилорама. Друг  каже, що іноді, навіть, беруші не допомагали . Ну коротше, як би там не було, а після інституту, до речі сільськогосподарського, розподілили їх у якийсь радгосп. Дали будиночок, і зажили вони весело і щасливо. Друг, чоловік  господарський, живність розвів, курочок, поросятко, ще щось там! Живуть!

Років через два приходить від мами дружини телеграма, мовляв, зустрічайте – приїжджаю! Дружина заметушилася, плани складає. Півників планує кілька штук приготувати, маму домашньою курятиною погодувати. Друг запропонував вже по приїзді матері все зробити, щоб свіженьке було.

Теща приїхала ввечері. І відразу почала встановлювати свої порядки. Друга мого на основі минулих спогадів аж над землею від її голосу підіймало, і визрів у нього вночі підступний план.

О пів на четверту ранку дружина вирушила на ранкове доїння, вона на фермі працювала. Разом з нею і теща підскочила, а другу на роботу на восьму, він ще лежить.

Теща знову почала тьохкати, мовляв, донечка її трудяга, а зять спить. Дружина пішла, друг встав. Сидить на кухні чай п’є, теща на підвищених тонах пояснює йому політику сімейного життя.

І тут за вікном півник закукурікав. Друг міняється в обличчі, і біжить в загородь до курей. Через хвилину заносить у дім готовий напівфабрикат .

Притягнув на кухню, кладе в тазик. Міська теща від цього дійства осоловіла. Волає до нього, нащо ж він мовляв так. А той спокійно і тихо їй пояснює, що витримки у нього останні роки геть немає. Від різких і неприємних звуків в руках себе тримати вже не може.

Тут наступний півень закукурікав. Друг знову робить те ж обличчя і з хати. Вилітає надвір і повторює процедуру.

Теща вже не обурювалася, і дивилася на зятя якось косо. Тут третій закукурікав. Все повторилося. Теща доки зять на роботу не пішов мовчала як риба.

Прийшов він на обід. Дружина півників уже готує. Коли тещі на кухні не було, вона його і питає:

– А що тут трапилось вранці? Мама пошепки чомусь говорить і все озирається.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.