fbpx
Перейти до вмісту

Як зрозуміти, що чоловік зраджує?

Як зрозуміти, що чоловік зраджує?

60% чоловіків зраджували дружинам. Невірність триває одну ніч чи десятки років. Наслідком стає викриття та розлучення.

Потенційними партнерками зрадників стають чужі дружини. І лише 11% коханок – вільні дівчата. Одні не помічають зради, інші свідомо ігнорують стосунки на стороні.

Причини невірності:

Відсутність задоволеності поблизу

Побутові проблеми

Згасання любовних відчуттів

Шлюб на відстані (відрядження, постійна робота в інших містах, країнах)

Підвищення самооцінки

Зрада у відповідь

Вплив родичів

Зміна життєвих пріоритетів

Лиш 3% невірних чоловіків готові кинути сім’ю та одружитися з розлучницею.

Ознаки зради чоловіка!!!

1.Затримується на роботі. Вечірня робота стала системною – починайте підозрювати. Коханка вимагає уваги не на 10 хвилин, тому чоловік приходить додому за північ.

2.Прихильність до телефону. Вичислити листування чи дзвінки можна за 2 хвилини. Чоловік знає це, тому стає злим, коли ви берете його телефон. Він говорить про особистий простір, важливий дзвінок або повідомлення.

3.Увага до зовнішнього вигляду. Якщо ваш партнер неприродно спантеличений зовнішністю, неважко визначити зміни.

4.Догляд за тілом. Чоловічий догляд обмежується душем, голінням та парфумом. Якщо обранець довго збирається на ділову зустріч – це можливі ознаки чоловічої зради.

5.Скорочення сімейного бюджету. Щоб утримати жінку, їй потрібні подарунки. Походи до ресторану, прикрас та одягу – це потрібно для підтримки іскри. Якщо чоловік витратив велику суму грошей на невідому купівлю – перевірка не завадить.

6.Відсутність близькості. Ліжко допомагає розпізнати зраду чоловіка,  якщо він не зацікавлений у ньому і виглядає задоволеним, то брехатиме що втомився.

7.Емоційний стан. Зрадник ставатиме холодним і чужим. Він напружений, емоційний і завжди чимось незадоволений. Йому треба чимось виправдати свою зраду перед совістю.

При другому варіанті поведінки він виявлятиме зайву турботу до вас, побуту та дітей. Чоловік відчуває провину і перекриватиме її своїми добрими вчинками, щоб не викликати підозри і не гризла совість.

Як поводиться чоловік після зради?

Поведінка залежить від виховання та темпераменту. Дізнатися, що чоловік зраджує можна не одразу, а вже після факту невірності. Викрити його допоможе дивна поведінка.

1.Чоловік приховує зраду. Він стежить за телефоном, електронною поштою та соціальними мережами. Замітає сліди або не дає вам заходити або заглядати в екран телефону. Він може постаратися, що ви не помітите віддаленого листування, волосся на його піджаку або помади. Причиною може бути необдумана інтрижка на одну ніч, через яку він не хоче псувати стосунки або тривалий роман. Людині зручно жити на дві родини. Жінки дають йому необхідні потреби.

2.Коханий приділяє надмірну увагу. Вас дивуватиме його бажання допомогти або провести з вами більше часу. Погляд покаже, що він хоче загладити провину. Чоловіки не змінюються, а обманюють і вибачаються такою поведінкою, хоча дружина не здогадується про те, що сталося.

3.Зрадник звинувачує вас у невірності. Це захисна реакція, відома у психології. Ви нічого не робили, але чоловік впевнений у протилежному. Він ревнуватиме, нервуватиме, підозрюватиме. Такий тип поведінки небезпечний. Зрадники часто йдуть на рукоприкладство.

Після викриття слідує розлучення. Чоловік не в захваті від нього у 97% випадках. Йому зручно мати своє гніздо і ходити «на полювання». Людина спробує зберегти шлюб, запевняючи у своєму коханні. Підсумок залежить від причин, обставин та ваших взаємин. Якщо ви вірите чоловікові – є шанс урятувати шлюб.

Варто зазначити, що сини батьків-зрадників повторюють їхню долю, так само як і доньки ошуканих дружин.

Позначки:

You cannot copy content of this page