fbpx
Дозвілля
Як знімають шоу “Холостяк-7”: оператори в шафах і кущах (фото)

З кожним випуском шоу “Холостяк-7” шанувальниці популярного шоу все сильніше співпереживають головному герою Дмитру Черкасову і учасницям, які змагаються за місце в його серці. Але що під час проекту відбувається там, куди ніколи не заглянути глядачеві?

Секретами знімального процесу шоу “Холостяк” під час онлайн-конференції на “КП” поділилася керівник проекту Антоніна Червонооченко.

Як виявилося, вибір локацій для нетривіальних побачень відбувається дуже непросто, адже кожна із зустрічей повинна стати неповторною не тільки для героя і його супутниці, але і для самих вірних прихильниць проекту, які дивляться “Холостяк” з самого першого сезону.

У нас кілька основних критеріїв для локації для побачень: вона повинна бути красивою і незвичайною, зручною і комфортною для героїв, і обов’язково прийнятною для зйомки. Ми в постійному пошуку хороших локацій: шукають команда, спеціальний відділ, друзі друзів. Навіть коли ми їдемо кудись відпочивати, то оцінюємо країну на потенційне місце для зйомок.

Цікаво, що самі екстремальні моменти на рандеву головного героя з учасницями першими тестують на собі члени знімальної групи. Це відбувається для того, щоб зрозуміти, як себе можуть відчувати герої, наскільки безпечно місце зустрічі і скільки камер знадобиться для зйомок. І поки глядач бачить діалог двох людей, за кадром крім них, як правило, знаходиться від трьох до 5-ти чоловік!

Під час індивідуальних побачень, коли між Холостяком і дівчиною виникають емоції, ми намагаємося максимально далеко ставити камери, щоб не заважати їм і не бентежити. Якщо зйомка в приміщенні, залишаються тільки оператори, які виходять на балкон, ховаються за шафу і навіть в туалет, а всі інші йдуть в коридор або сусіднє приміщення. Якщо на вулиці – ми знаходимось за деревами і в кущах. Ми можемо знімати практично де завгодно.

Читайте також:УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯКА 7» ВИЯВИЛИСЯ З ЕСКОРТУ: ШОКУЮЧІ ПОДРОБИЦІ (ФОТО)

 

Джерело.