fbpx
Дозвілля
Як знайти хорошу дружину – на які якості звернути увагу

Коли ви визначите, навіщо вам шлюб, буде ясно, як знайти жінку, яка буде гарною дружиною для вас, які її якості будуть важливими для сімейного життя. Головна порада: не намагайтеся із більш-менш привабливої дівчини зробити хорошу (у вашому розумінні) дружину. У спробах “виховати” жінку під себе ви, швидше за все, зазнаєте фіаско. І замість щасливого сімейного життя отримаєте розчарування та аварію надій — і її, і своїх.

Не будемо міркувати на тему зовнішньої краси та привабливості: це має бути, але цього мало. Красивих багато, але далеко не кожна красуня підходить на роль дружини. Якості, якими має мати хороша дружина:

Відкритість. Така дружина не приховує свої почуття, готова до діалогу та вирішення проблем, які її турбують. Вона говорить про себе, але здатна вислухати чоловіка.

Терпимість. Ідеальних людей немає: кожен має свої недоліки, звички, вироблені роками. Важливо, щоб жінка приймала іншу людину, чоловіка, якою є, а не намагалася переробити, перевиховати.

Господарство. Дружина повинна забезпечувати чоловікові надійний тил – вміти перетворити будинок на таке місце, де чоловік зможе розслабитися, відпочити. (Але тут все залежить від ваших уподобань. Якщо ви вважаєте, що дружина потрібна не для господарювання, готові самі виконувати роботу по дому або оплачувати хатню робітницю, фактор господарювання не відіграє суттєвої ролі).

Адекватність. Вона розумна, не егоїстична, мотиви її вчинків зрозумілі.

Емоційна стійкість. Неприборканість характеру, нестриманість у вираженні емоцій може бути привабливими під час залицяння, але цього варто звернути увагу. Виняток – якщо ви самі шукаєте у шлюбі кипіння пристрастей та життя, як на вулкані.

Мудрість та гнучкість. Мудра дружина не маніпулюватиме, гратиме на почуттях свого чоловіка, щоб домогтися визнання своєї правоти, матеріальних підтверджень його любові тощо. Вона вміє не доводити суперечності до конфліктів, готова йти на компроміс.

Надійність, чесність, вірність. Життєві принципи дружини та чоловіка мають збігатися. Чоловік має бути впевненим у своїй дружині, у тому, що вона не обдурить, не зрадить.

Здатність підтримати. У житті можуть статися будь-яке: будуть такі періоди, коли щось піде не так. Ви можете втратити роботу, гроші, репутацію, здоров’я. стабільність. У цей момент дружина своїм розумінням, співпереживанням може допомогти подолати труднощі.

Ментальна зрілість. Якийсь час чоловік може розчулювати, розважати інфантильну поведінку дружини, але згодом неготовність до серйозних стосунків почне дратувати.

Інтелект, освіченість. Якщо всі інтереси дівчини полягають в обговореннях останніх трендів моди та постів у соцмережах, навряд чи подружжя знайдуть спільні теми для розмов.

Збіг типів темпераменту. Два холерики не зможуть ужитися один з одним, а ось холерик із флегматиком можуть скласти ідеальну пару.

Зрозуміло, що це базовий набір якостей. Чоловіки, як і жінки, дуже різні, і очікування від дружини теж відрізнятимуться. Визначте, що найважливіше для вас, а з чим ви готові упокоритися.

You cannot copy content of this page