fbpx
Події
Як журналістка підтримала заступницю Авакова (фото)

Ольга Ткаченко започатковує флешмоб #sexualintelligence “на захист краси та розуму і розуму в красі проти дурних стереотипів”.

Львівська журналістка Ольга Ткаченко у мережі Фейсбук підтримала скандальну заступницю міністра МВС Арсена Авакова й виклала у мережі фото своїх грудей. Про це пише Depo.Львів.

“Усіх цнотливих православних християн, котрі закривають очі при слові “сіськи” і займаються  тільки для розмноження і тільки в місіонерській позі, прошу не читати той пост” – пише дівчина.

“Cлухайте, ото трохи я запізнилась із дискусією про нову застуницю Авакова. Одразу кажу – омину цькування про то що вона працювала з Кожарою чи ще десь там за регіоналів, бо начебто, вирозумілі ліберали тільки до цього придираються, мовляв, вік та зовнішність не в щот. А я вам скажу інакше – в щот ще й як в щот. Грьобані журналісти, мої славно-безславні колеги одразу нарили голі фотки тої дівчини. І тут мене трафив наглий шляк. І знову я натрапляю на країну парадоксів. Ну хіба не ми говоримо, про то, що в нас найкращі жінки і що це наше таке багатство? Але чомусь, коли красиві та молоді жінки потрапляють на високі посади – одразу – насосала, бо тупа . Часами я теж маю комплекси, часами спеціально вдягаю окіляри і роблю “гульку” зі свого блондинистого волосся, щоб мене сприймали серйозно”, – вважає Ткаченко.

“Я розумію, що це брєд, і що це тільки мої комплекси. Але щоразу бачу підтвердження того , ейджизму, який присутній навколо. Ну чому не пишуть про красивих чоловіків – що він насмоктав/нализав, чи що кому до вподоби. Чому не пишуть, що візьмеш з нього крім його голубих/карих/зелених очей та красивого тіла та накачаних сісьок? Чому ви досі у 21 столітті судите по зовнішності? А тепер колеги журналісти – чому намірино шукаєте голі фотки жінок – і якщо є фотки жінки навіть в купальнику на морі і о боже – жінка ще й красива – то вже все – на ній печать. Я не вірю, що нові чиновники- чоловіки не мають публічних фоток в труселях чи в плавках на морі. Невже у них у всіх такі безобразні тіла що вас вони не цікавлять?”, – йдеться у пості.

Вона також вважає, що не захищає Дєєву.

“Я зараз не захищаю Дєєву, чи не пишу про якісь її професійні якості – бо не цікавилась наскільки вона кваліфікоавана та розумна. Може, вона і спавді тупа. Але забудьмо про це. Мене просто заділо оце ставлення про то, що якщо гарна молода та ще й жінка то обовязково – тупа, некваліфікована і “насосала”… Знайшла ось фотку. Започатковую флешмов #sexualintelligence на захист краси та розуму і розуму в красі проти дурних стреотипів- якщо мудра то мусить бути страшна. Залишу пост до сьогоднішньої півночі, якщо бодай з десять з вас приєднається до мене (бо в мене в друзях нема дурних жінок) і теж запостить свою більш-менш фотку на захист розуму в красі під хештегом #sexualintelligence, то я не знаю, шо ми кому докажем, але буде весело))), а якшо ні – то я таки просто тупа блонда”, – пише дівчина.

Пізніше пост дівчина видалила із сторінки, та журналісти зберегли скріншот.

Читайте також: Чоловік заступниці Авакова судитиметься зі ЗМІ

tkachenko

Джерело.