fbpx

Як залучити удачу й успіх: 6 речей, які потрібно встигнути зробити до вересня

Є універсальні поради про те, як стати щасливою людиною. Вони вкрай дієві, але часом потрібно розширити їх, щоб стати успішнішими та залучити ще більше удачі. Саме це і станеться, якщо ви постараєтеся зробити те, про що написано далі.

Завершення стосунків, що зжили себе

Дуже важливо закінчити токсичні відносини, оформити розлучення і таке інше. Осінь цього року необхідно зустріти без вантажу на душі та без неприємної людини поряд із собою. Це саме стосується і друзів. Якщо у вашому оточенні є друзі, які завжди чимось незадоволені, постарайтеся перестати з ними спілкуватися.

Відвідати інше місто

Зовсім не обов’язково відвідувати інші країни для того, щоб насититися новими та яскравими враженнями. Астрологи радять з’їздити до міста, в якому ви ніколи не були. Це має допомогти вам здобути щастя. Якщо у вашому житті цього літа було мало яскравих емоцій, обов’язково зробіть це.

Купити новий одяг

Поточна енергетична ситуація ідеально підходить для придбання нового одягу, зміни стилю. Якщо у вас у планах вже давно було змінити гардероб, зробіть це. Це дуже сприятливо вплине на ваш настрій, продуктивність, удачу. Ви станете привабливішими для протилежної статі.

Пошуки другої половинки

Почніть активно шукати кохання, якщо серце цього вимагає. Найголовніше у процесі пошуків не слухати поради оточуючих. Важливо дослухатися до внутрішнього голосу. Тільки він допоможе вам зрозуміти, як і де шукати кохання.

Знайти нове захоплення

Якщо ви відчуваєте якусь порожнечу всередині себе і дуже хочете стати успішнішим, постарайтеся знайти нове захоплення. Це допоможе вам увійти в осінній період зарядженими на позитив та удачу.

Відмова від того, що вас дратує

Наприкінці цього літа експерти наполегливо радять відмовитися від усього, що вас бісить і вводить у стан смутку. Це може бути набридла робота, шкідлива звичка, незавершена справа, яка постійно нагадує про себе. Якщо ви давали комусь обіцянку, її також варто виконати, тому що в іншому випадку вас діставатимуть і провокуватимуть на негатив.

You cannot copy content of this page