fbpx
Дозвілля
Як за фен-шуєм обставити спальню

Спальня – це особлива кімната в домі. Там людина відпочиває, тому ставить багато особистих речей. Щоб було зручно і затишно, потрібно облаштувати усе за фен-шуєм. Це давня китайська практика організації простору так, щоб вловити найсприятливіші для людини енергетичні потоки. Вони додають в життя мешканців успіху та гармонії.

За фен-шуй кольору спальні – це спокійні темні кольори: приглушений цегляний, темно-болотний, темно-жовтий або світлі розмиті відтінки. Головне, щоб ніщо не дратувало очі, тому в спальні не місце яскравим кольорам і зайвої строкатості.

Денне світло не повинне світити на сплячу людину.

Спальню краще розміщувати в найдальшій від вхідних дверей кімнаті. Вона не має бути прохідною.

Ліжко не варто ставити спинкою до вікна. Лежачи на ліжку, люди повинні бачити двері – це сприяє спокійному сну, так як створює відчуття безпеки.

Не добре, якщо ліжко буде стояти прямо навпроти входу. Краще розміщувати його під кутом до дверей. Добре спати біля стіни – це теж забезпечує свідомість захищеності.

У спальні не варто ставити комп’ютерний стіл, телевізор і книжкову шафу. За китайським звичаєм спальня повинна бути максимально звільнена від інформаційних джерел.

Фен-шуй говорить, що в спальні недоречні символи води: акваріуми, морські пейзажі, а також рослини, вони забирають енергію у сплячих людей.

Також з великою обережністю варто поставитися до дзеркала в спальні, в ньому не повинні відображатися сплячі люди, це погано позначиться на їх здоров’я.

Читайте також: “Ми просто не знали”: названа причина недопуску Джамали на червону доріжку

Джерело.