fbpx
Дозвілля
Як визначити характер людини за її сміхом?

Сміх – це така дивна річ, за допомогою якої можна не тільки передати гарний настрій людини, але і розповісти про її характер. Характер людини видає безліч дрібних деталей, щиро сміючись, людина повністю розкривається, з неї злітає маска, і ось тут-то найпростіше розгадати її характер по сміху. Отож, сьогодні ми поділимося з вами кількома секретами німецьких психологів, та розповімо про те, як визначити характер людини по сміху.

Якщо людина морщить ніс при сміху, значить вона емоційна і примхлива, що створює оточуючим її людям певні труднощі. Така людина не відрізняється сталістю в своїх почуттях і поглядах на життя.

● Звичка закидати голову під час сміху належить довірливій людині з широкою натурою. Такі люди іноді, піддавшись почуттям, роблять несподівані вчинки.

● Якщо людина під час сміху прикриває рот рукою, то вона боязка і невпевнена у собі. Її можна легко збентежити, вона воліє завжди залишатися в тіні.

● Людина, що під час сміху доторкається своїх губ мізинцем, має своє уявлення про хороший тон і грацію та любить перебувати в центрі уваги.

● Голосно і з відкритим ротом сміються рухливі та темпераментні люди, які вміють красиво говорити, але не вміють уважно слухати. Таким людям не завадило б бути трохи стриманішим.

● Якщо людина тримається за підборіддя, коли сміється, то вона, найімовірніше, молода душею, незалежно від її фізичного віку. Часто такі люди необачні, і цим користуються оточуючі.

● Коли під час сміху людина доторкається рукою до свого обличчя або голови, це означає, що вона – фантазер і мрійник. Їй не зашкодить мати більше тверезості і реалістичності в підході до вирішення життєвих проблем.

Читайте також: Він угорав як дитина, – друзі Скрябіна розповіли про Кузьму, якого ми не знали

● Людина, що нахиляє голову, перш ніж розсміятися, добросердечна, звикла пристосовуватися до людей, намагається нікого не засмучувати. Її вчинки і почуття завжди під контролем.

● Примружується під час сміху врівноважена, впевнена в собі людина. Вона наполеглива і діяльна, найчастіше більше, ніж потрібно.

● Ну, а якщо у людини немає певної манери сміятися, і вона завжди це робить по-різному, то це індивідуаліст. Такі люди не схильні до навіювань і часто нехтують думкою і поглядами оточуючих.

Джерело.