fbpx

“Як вийшло, що ти вирішив їздити до мене в дім, до Криму, без мого дозволу?”,- Хливнюк підкорив мережу листом колезі з PФ

Український співак Андрій Хливнюк, лідер гурту “Бумбокс”, отримав велику підтримку своїх фанів, опублікувавши в мережі відкритого листа забороненому в Україні pocійському реперу Басті (Василю Вакуленко), з яким співпрацював раніше. Відповідний пост артист розмістив на особистій сторінці в Facebook, передає “Обозреватель”.

“Привіт тобі, талановитий колего, давненько не бачилися. Ось натрапив в мережі на інформацію про можливу заборону на твій в’їзд до України терміном на три роки”, – почав Хливнюк.

Музикант згадав роботу над їхнім спільним треком “Сонця не видно”, потім згадав про pocійсько-українському конфлікт, “брехливі новини” pocійських ЗМІ і анексію Pocією півострова Крим, куди з гастролями неодноразово їздив Баста.

“Так скажи ж, будь ласка, як так вийшло, що ти, людина, яка прекрасно розуміє ситуацію, вирішив їздити до мене в дім, до Криму, без мого дозволу? Невже це не очевидно? Хіба я коли-небудь вів себе в твоєму домі, в Pocії, не як гість? Чи тепер Крим твій дім? “, – уточнив Хливнюк.

Наостанок співак навів кілька рядків з їх спільної пісні.

Читайте також: Сергій Бабкін заспівав пісню українською мовою

“У нашій спільній пісні на твої вірші є ось які слова: “Черту перейти легко, но как потом смотреть людям в глаза.”. До цього часу чую цю пісню з машин і вікон, і не шкодую про цей досвід, але фразу “не важно кто решает Москва или Питер” потрібно було не міняти на “Київ”, а залишити як є”, – додав він, зазначивши, що чекає відповіді від колишнього колеги.

Пост Хливнюка зібрав понад 3 000 лайків. Шанувальники музиканта дякують за позицію і “сміливість називати речі своїми іменами”.

Нагадаємо, оскільки Баста після анексії Pocією українського Криму виступав з концертами на півострові, СБУ прийняла рішення заборонити йому в’їзд до країни терміном на три роки.

You cannot copy content of this page