fbpx
Події
Як виглядає жінка після 20-ти пoлогів?

Я часто чую про те, що навіть одна дитина негативно позначається на зовнішності жінки (живіт в розтяжках, зайва вага, втрата зубів). А вже кожна наступна вагiтність може привести мало не до інвaлідності. Однак до недавнього часу я не бачила, як виглядають багатодітні мами насправді.

У моєму оточенні зустрічалися мами максимум 2-3 дітей. А що буде, якщо народити 20? Напевно, зовсім розвалишся? Тим більше, що жінка, вимушена разом з чоловіком десь  вмістити таку ораву, ясна річ, має мало грошей і часу на те, щоб проводити різні б’юті-процедури, які повертають молодість.

Знайомтеся, 40-річна мати 20 дітей з Великобританії, Сью Редфорд, і її чоловік. І їх численні діти.

Сью – зовсім не дружина мільйонера, як можна було подумати. Її чоловік – власник невеликої пекарні. Іноді йому допомагає дружина, правда, більшу частину часу вона проводить в декретній відпустці. Пікантна деталь полягає в тому, що дітей вони роблять з 14 років. Але опустимо цей момент, я не сильна в законах Великобританії. Її старшій дитині зараз, мабуть, приблизно 27 років.

Жінка стверджує, що діти даються їй легко. Принаймні, в одному з інтерв’ю вона стверджувала, що 16-й народився у неї всього за 16 хвилин. Це трохи йде врозріз з інформацією про тих стрaшні мyки, якими лякають один одного жінки. Та й виглядає вона непогано.

Як же так виходить – поки жінки пригощають один одного страшилками про втрату “товарного вигляду” після пологів, Сью в свої 40 виглядає не гірше, ніж вони…

А може і краще деяких … В моїй душі народжуються сумніви – може це і не діти зовсім винні в зовнішньому вигляді своїх мам?

Читайте також: Супрун пояснила, за що платитимуть жінки під час пoлогів після медичної реформи

Джерело: “Обозреватель Блоги”   Автор: блогер Марсело Морено