fbpx
Без рубрики
Як вибратися живим з падаючого ліфта: варто знати

На жаль, ніхто з нас не застрахований від попадання в екстремальну ситуацію, однак в наших силах заздалегідь дізнатися, як в такому разі діяти.

Саме своєчасні і правильні дії можуть врятувати життя вам і вашим близьким.

Ділимося з вами рекомендаціями вчених і інженерів про те, що потрібно і чого категорично не можна робити, якщо ви опинилися в падаючому ліфті.

У жодному разі не намагайтеся стрибнути у момент удару об землю.

По-перше, вам буде важко підстрибнути, перебуваючи у вільному падінні. По-друге, стрибок зменшить швидкість падіння рівно настільки, наскільки швидким він буде, і це погані новини для тих, хто не займається баскетболом професійно, тобто для більшості. По-третє, ви не можете передбачити, на яку частину тіла ви приземлитеся і до яких травм це призведе. Хлопці на каналі Discovery вже давно довели, що так робити не можна.

Не стійте прямо!

Теж не найкращий варіант, оскільки під час падіння на ваші ноги обрушиться маса, яка в 10 разів перевищує масу вашого тіла. Це може привести до дуже серйозних травм.

Найкраще положення під час удару об землю – лежачи на спині на підлозі ліфту

Як тільки ви відчули, що ліфт падає, негайно ляжте на спину на підлогу ліфта. У цій позиції сила удару буде рівномірно розподілена по всій площі вашого тіла.

Якщо у ліфті багато людей і лягти вам не вдасться, сядьте або зігніть ноги у колінах

Тоді необхідно сісти на підлогу – в цій позиції навантаження на скелет буде меншим, ніж в стоячому положенні. Якщо місця в ліфті зовсім мало, то зігніть ноги в колінах – це теж допоможе зменшити силу удару.

Читайте також:В РОСІЇ ЗНІМАЮТЬ ПРОПАГАНДИСТСЬКИЙ ФІЛЬМ ПРО МАЙДАН: З’ЯВИЛИСЬ ФОТО, ВІДЕО

Джерело.