fbpx
Дозвілля
Як тільки поспілкуюся з ангелом безсоння перестаю переживати через те, що не можу заснути. Відчуваю, що я не сам, що мій ангел зі мною

Ангел у час безсоння

Як тільки поспілкуюся з ангелом безсоння перестаю переживати через те, що не можу заснути. Відчуваю, що я не сам, що мій ангел зі мною.

У всіх життєвих ситуаціях людина потребує ангела. Католицький священник Ансельм Грюн переконаний, що поруч з людиною завжди є ангел, який готовий прийти на допомогу. Священник пропонує не боятися звертатися до ангелів у будь-яких життєвих обставинах, зокрема – і у час безсоння.

Ангел безсоння не покине людину наодинці із її безсонням. Він приходить до нас і переживає безсоння разом з нами. Разом з ним ми зможемо сказати: “Що ти хочеш мені сказати? На що натякаєш? Може, я маю подумати про себе та своє життя перед Богом? А може, маю за когось помолитися?”

Як тільки поспілкуюся з ангелом безсоння перестаю переживати через те, що не можу заснути. Відчуваю, що я не сам, що мій ангел зі мною.

Він каже, що моє безсоння має сенс. Заохочує подумати над тим, із чого складається моє життя. Також він дасть зрозуміти, що час безсоння дуже цінний для мене. Ангел надихне мене поглянути новими очима на моє життя.

Якщо щиро з ним спілкуюся, то непомітно для мене він занурить мене у сон. Навіть не помічатиму, що вже сплю. Проте, коли прокинуся зранку, зрозумію, що все-таки добре спав і попри всі безсонні години почуваюся радісно, бадьоро і можу з новою наснагою розпочинати новий день.

фрагмент з книги Ансельма Грюна “33 ангели на всі випадки життя”