fbpx
Дозвілля
Як так вийшло? Її Микола був здатний на це? Розум говорив, що це про нього, але душа відмовлялася вірити, адже у них в сім’ї була повна гармонія. Стільки часу він зустрічається зі співробітницею

Анастасія на самоті сиділа на лавці і згаслим поглядом спостерігала за дітьми, що граються в піску. Її маленький синочок Василь, якому недавно виповнилося 4 місяці, спав у колясці .

…Настя закінчила медичну академію. На третьому курсі вона зустріла Миколу. Сталося це дуже несподівано, адже за 3 роки навчання в академії вона жодного разу його не бачила. Зустрілися вони в ректораті, де перетнулися їхні погляди, і Настя зрозуміла, що її всю трясе зсередини, але в мить повернулася до тями.

— У такого красеня, як він, сто відсотків є кохана дівчина — міркувала Анастасія.

— Дуже симпатична, б’юся об заклад, у неї є хлопець. — думав Микола.

Але Микола все ж зважився почати діалог, і з того моменту вони почали дуже тісно спілкуватися. Слідом за цим зустрічі у кав’ярні, прогулянки містом, а через рік близьких стосунків вони вирішили одружитись.

Після закінчення академії Анастасія вийшла на роботу в поліклініку. А Микола працював зубним техніком в приватній стоматології. Минали дні, у них з’явилася дитина (донечка Валентина), вони обзавелися автомобілем і оформили іпотеку на квартиру. Особливим достатком не славилися, але всі необхідні речі могли собі дозволити. Коли Анастасія вийшла в декрет, то стало важче. Їм довелося урізати свої витрати і економити.

Микола намагався брати підробітки в своїй і інших клініках, оскільки було необхідно оплачувати іпотеку на житло. Але незважаючи на труднощі, вони вистояли. Коли Валюші виповнилося 3 рочки, батьки оформили її в дитячий садок і Анастасія змогла повернутися на роботу. Дохід сім’ї відразу помітно покращився. Жили вони дуже дружно і намагалися щоліта їздити на курорт.

Минали роки, дівчинка виросла і прийшов час йти в школу. У Миколи на роботі справи налагоджувалися. Їм вдалося раніше терміну закрити іпотеку і чоловік почав думати про власну стоматологію. Зваживши всі ризики він оформив позику в банку для здійснення мрії.

Перші роки було дуже важко і доводилося знову урізати сімейний бюджет. Бували місяці, коли жили вони тільки завдяки доходу Анастасії. Вона теж намагалася брати підробітки в інших відділеннях. Але у них була мета, і вони впевнено до неї крокували, підтримуючи один одного.

Через 7 років після створення власної стоматології, вона почалася приносити великі доходи. Сім’я зважилася завести другу дитину. Дівчинка вже вчилася у восьмому класі. Завдяки стоматології, вони вже були в змозі обходитися без підробітків Анастасії.

Дев’ять місяців минули непомітно, у Анастасії народився прекрасний хлопчик. У них був готовий «сімейний набір»: двоє дітей, житло, автомобіль, власний бізнес. Все було дуже добре. Микола завжди повертався з роботи в чудовому настрої, адже його робота приносила чудові доходи, і він був щасливий.

Анастасія відправила Валю в школу, і спокійним кроком пішла з Васильком (в колясці) в супермаркет. Повертаючись назад вона вирішила навідатися в стоматологію чоловіка. Миколи не було на роботі, і на виході з будівлі вона мимоволі підслухала розмову двох медсестер. Це були юні дівчата, найімовірніше стажерки, що прийшли з університету.

— Я з упевненістю кажу тобі, що Микола Петрович придбав їй нову квартиру, адже вони вже більше двох років разом, родом вона з якогось села, всього 9 класів освіти. Пощастило дівчині.

— А дружина його? Вона взагалі не бачить?

— Та я її зовсім не знаю.

Саме це почула з розмови Анастасія. Усередині все обірвалося. Як так вийшло? Її Микола був здатний на це? Розум говорив, що це про нього, але душа і серце відмовлялися вірити, адже у них в сім’ї була повна гармонія. Стільки часу він зустрічається зі співробітницею його стоматології? Він купив їй нову квартиру? В голові жінки все переплелося. Анастасія вийшла з будівлі і присіла на лавку. Краплі сліз лилися з її очей, Василькові всього 4 місяці, як вона змогла це допустити? В її думках було безліч різних питань. І як їй жити з цим далі?

Анастасія не сказала і слова чоловікові. Коли вона усвідомила мимоволі почуте, то задала собі питання: чим допоможе вияснення стосунків? Вона була дуже розумною жінкою, розуміла, що якщо Микола пообіцяє їй розлучитися з цією дівчиною, то де гарантії, що через якийсь час у нього не з’явиться нова?

Анастасія зрозуміла, що найкращим рішенням буде старатися на благо сім’ї, зайнятися собою, дарувати більше тепла і ласки дітям і чоловікові. Звісно, тримати в голові думки про невірність Миколи, і тримати на руках маленького Василька, їй було вкрай важко.

Анастасія вирішила найняти домашнього працівника. Крім виховання своїх дітей, вона вирішила почати роботу над собою. Захопилася психологією. Було вкрай важко перебороти в собі відчуття зради коханої людини, але вона намагалася не видавати це зовні і намагалася буди абсолютно спокійною.

Відтоді минув майже рік. Настало свято Нового року, дітей вже вклали спати, а Микола з величезною любов’ю в очах і ласкою дивився на свою дружину.

— Настуню, я дуже сильно тебе кохаю — сказав Микола — ти для мене найкраща в світі. Я вдячний долі і твоїм батькам за кожен день, що вона дозволила мені провести з тобою.

Анастасія ніколи не розповідала чоловікові про те, що вона в курсі про його стосунків на стороні. Як розвивалися їхні почуття одне до одного і чим вони закінчилися – вона не здогадувалася. Але в родині панувала любов, благополуччя і гармонія.

Фото ілюстративне.