fbpx
Без рубрики
Як стаж вплине на розмір пенсії

Термін страхового стажу напряму впливає на розмір майбутньої пенсії. Відтак, на сьогодні мінімальний термін страхового стажу, необхідний для мінімальної пенсії, має становити не менше 15 років.

Про це повідомила начальник Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Зазначається, що пенсія не буде призначена, якщо страховий стаж менший від 15 років. Якщо ж страховий стаж вищий за 15 років – пенсія буде мінімальною, розміром від 949 грн. Якщо страховий стаж складає 30 років у жінок та 35 років у чоловіків – пенсія буде у розмірі 1130 грн, якщо ж страховий стаж перевищує 30 років у жінок та 35 років в чоловіків – пенсія буде вищою за 1130 грн. Про це Корчака повідомила в інтерв’ю Vlasno.info.

Читайте також:ЗА НЕВЧАСНУ ВИПЛАТУ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, ПЕНСІЇ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ УКРАЇНЦЯМ ЗАПРОВАДЯТЬ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ

Дізнатися про страховий стаж можна двома способами: через особистий електронний кабінет на сайті пенсійного фонду та у будь-якому з відділень пенсійного фонду.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що фрілансери й працівники, які працюють неофіційно, зможуть забезпечити собі необхідний для пенсії страховий стаж самостійно.

Джерело.

Реклама