fbpx
Дозвілля
Як швидко забрати гроші із проблемного банку

Українські банки дуже стрімко покидають ринок фінансових послуг, змушуючи українців забути про швидке поверннення коштів, які вони розміщували на депозитах.

Відтак, є чотири способи досить оперативно вивести власні “кровні” із банку, якому загрожує банкрутство.

У першому випадку, можна спробувати домовитися з менеджером банку. Коли у банку виникають проблеми з ліквідністю, його співробітники іноді самі йдуть назустріч клієнтам, заздалегідь повідомляючи про проблему.

Другий спосіб це – порука. Якщо банк відмовляється виплачувати депозит, можна знайти позичальника цього банку з порівнянною сумою кредиту і поручитися за нього. Про це йдеться в матеріалі видання liga.net.

Третій спосіб це – взаємозалік. За принципом дії взаємозалік схожий на поруку. Суть така ж: вкладникові потрібно знайти правильного позичальника. Це один з найбільш поширених способів вирішення проблеми у юросіб. Боржник знаходить вкладника, у якого внесок на порівнянну суму, та укладає з ним договір уступки права вимоги за депозитним договором.

Читайте також:ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ПРИВАТБАНКОМ? БАНК ЗАПУСТИВ ПОКУПКУ УЖИВАНИХ ІНОМАРОК

Четвертий спосіб це – біржа кредитів, депозитів. В Україні діє електронна площадка, на якій вкладники і позичальники банку пропонують продати свої депозити і кредити. Фактично сайт полегшує людям пошук контрагента для подальшої процедури поруки або взаємозаліку.

Джерело.

facebook