fbpx

Як розшифровувати сновидіння 13 лютого? Може вони віщі?

Як розшифровувати сновидіння 13 лютого?

Астрологи зазначають, що сьогодні чудовий день для вирішення важливих завдань. При цьому день не обіцяє бути простим та легким.

13 лютого підходить для медитацій та молитов, щоб очистити «генетичний код від пороків».

Що стосується місячних ритмів, то вони добре підходять для прибирання житла.

Крім цього, варто звернути увагу на сновидіння, які людина побачила вночі.

Збудеться лише той сон, після якого одразу ж і несподівано прокидалися. При цьому він мав повністю відкластися в спогадах, бути яскравим.

Вважається, що сьогодні найкраще бачити уві сні дзеркала чи себе у дзеркалі. Це ознака очищення від нещасть.

Якщо наснилися гори, каміння, а також ситуації, коли потрібно кудись дертися, то це попередження про те, що на життєвому шляху з’являться перешкоди.

Варто зазначити, що триває 22-а місячна доба. Завершаться вони 13 лютого о 01:36, далі розпочнуться 23-місячна доба.

Сни, побачені цієї ночі, будуть оманливими. Їх слід розуміти з точністю навпаки. Особливу увагу на сновидіння цієї місячної доби потрібно звернути тим, хто зараз перебуває в сумнівах, коливається в якихось питаннях, шукає і не може знайти рішення.

Вважається, що уві сні цієї ночі буде показано помилковий шлях.

Так, наприклад, якщо ви думаєте про переїзд, у сновидіннях можете побачити себе на новому місці. Однак воно зіграє фатальну роль у вашому житті. Те саме стосується і взаємин: якщо ви плануєте розлучитися з партнером, у снах цієї ночі можете опинитися в обіймах іншої людини. Наслідки цього розриву можуть виявитися найсумнішими.

Жінці в ніч із неділі на понеділок можуть наснитися її давні зв’язки. Такий сон стане сигналом до того, що жінка повинна відпустити минуле (причому не тільки любовне), пробачити себе і рухатися далі.

Якщо представник сильної статі в ніч з 12 на 13 лютого побачить себе таким, що плаче, це буде, як не дивно, гарним знаком: швидше за все, найближчим часом він зможе проявити свої найкращі чоловічі якості.

 

А ось переможні сюжети цієї ночі не до добра – можливо, бажання сплячого зараз не збігаються з можливостями. Потрібно підкоригувати те чи інше.

You cannot copy content of this page