fbpx
Дозвілля
Як пиття води під час їжі впливає на травлення!?

Це питання обговорювалося на Quora і відповідь на нього дав Деніел Лейон – студент медичного університету міста Дрексел.

Чи п’єте ви під час їжі чи ні , практично ніяк не впливає на ваше травлення. Це не зашкодить (якщо тільки це не смертельна кількість води ) і не принесе користь (якщо ви не страждаєте від дегідратації ) .

Травлення – це термін , який означає механічне , ферментне і хімічне розщеплення їжі. І, оскільки майже кожен процес у вашому організмі відбувається у водному середовищі, говорити про те, що мала кількість їжі допоможе чи нашкодить йому – безглуздо.

Читайте також: КОМУ КОРИСНО ЇСТИ ХУРМУ

Популярна думка про те, що вода знижує кислотність шлунка – всього лише міф. Ви можете змінити концентрацію шлункового соку в організмі лише болючим способом (наприклад, пошкодивши травну систему), але ніяк не склянкою питної води під час їжі .

PH вашого шлунка менше одиниці. Це означає, що кислотність вашого шлунка в 1 000 000 разів сильніше , ніж кислотність води (рН = 7 ) . Доведеться випити літри води, щоб хоч якось нашкодити йому .

Більш того, не думайте, що у вашому шлунку просто знаходиться басейн з кислотою.

Нюх, пережовування і навіть думки про їжу збільшують виділення кислоти у вашому шлунку . Тому просто довіртеся своєму організму і він зробить все за вас.

Джерело.

Реклама

facebook