fbpx

Як правильно підготувати своє чадо до зустрічі з незнайомими людьми

Дуже часто діти стикаються з незнайомими їм людьми: в магазині, на дитячому майданчику, в парку біля каруселей і в багатьох інших місцях. Більшість незнайомців звичайні громадяни, які поспішають у своїх невідкладних справах, але, на превеликий жaль, є і такі, які можуть завдати шкoди вашому малюкові і спілкування з ними абсолютно не бeзпечно.

Тому ми пропонує вам основні поради, як підготувати своє чадо до зустрічі з незнайомими людьми.

Повідомляє intermarium з посиланням на ivona

Розкажіть дитині, хто такий незнайомець. І які вони бувають. Наші батьки вчили нас не розмовляти з незнайомими людьми. До слова, це, частіше за все правильно.

Часом ми не завжди можемо дізнатися хороша чи погана людина, адже зовнішність буває дуже оманлива. Як показує гіркий досвід, недобрий незнайомець може бути приємної зовнішності, добре і охайно одягненим, приспати пильність своїм “позитивним” зовнішнім виглядом, а насправді замишляти негарні вчинки.

Найголовніше завдання батьків – це навчити свою дитину розпізнавати людей, яким можна довіритися і яких варто побоюватися.

Іноді з незнайомими людьми треба говорити

Навчіть дитину, що коли йому потрібна буде допомога, він не повинен боятися попросити про неї.

Наприклад, коли дитина загубиться в магазині, парку, або заблукала по дорозі зі школи додому. У таких випадках малюк повинен просити допомоги у незнайомих людей.

Читайте також: МАТУСЮ, СПАСИБІ ТОБI ЗА ДОВIРУ

Часто люди яких потрібно остерігатися зовсім незнайомці

Діти можуть піддаватися нacuльcтву не з боку незнайомців, а від людей зі свого оточення. Це можуть бути сусіди, вчителі, навіть родичі. Важливо пояснити дитині, якщо хтось із дорослих поводиться по відношенню до нього неправильно, ображає морально або фізично, варто про це терміново повідомити.

Потрібно вчити дітей бути обережними, а не боятися всіх навколо

Потрібно вчити дітей обережності, але не лякати страшними розповідями про незнайомців. По-перше, щоб уберегти дитячу пcихіку, а по-друге, щоб не ускладнити процес комунікації з оточуючими.

You cannot copy content of this page