fbpx

Як правильно носити прикраси зі срібла?

Як правильно носити прикраси зі срібла?

Незважаючи на те, що прикраси зі срібла універсальні, їхній підбір до вбрання — ціле мистецтво. Ви повинні бути дуже уважними, підбираючи срібні прикраси до вбрання, адже вони можуть зробити чи зіпсувати ваш образ.

Правильно підібрані за розміром, дизайном та кількістю прикраси допоможуть вам зв’язати весь образ докупи і додати в нього потрібну кількість блиску. Але неправильно підібрані срібні прикраси зіпсують навіть найідеальніше вбрання, якщо ви помилитеся, то виглядатимете або занадто просто, або як ялинка, що сяє.

Маленький секрет: як би не хотілося кожній жінці вірити, що вона розгадала код створення ідеального образу, мало хто знає, як правильно підібрати срібні прикраси до вбрання. Щоб допомогти вам правильно вибрати і купити прикраси зі срібла, ми склали це керівництво з 6 найкращих порад.

Вибирайте правильні кольори

Незважаючи на те, що срібні прикраси дуже універсальні, є певні кольори, які доповнюють набагато більше, ніж інші. Є й такі кольори, які не дуже добре поєднуються із срібними прикрасами. Як правило, срібні прикраси слід носити з холодними квітами, такими як зелений, синій та фіолетовий, також вони добре поєднуються з нейтральними квітами: чорним, сірим та відтінками білого. Срібні прикраси також можна носити із земляними та пастельними тонами, але з цими квітами потрібно бути обережними, щоб створити елегантний образ. В цілому, м’якіші відтінки цих кольорів краще виглядають зі срібними аксесуарами.

Враховуйте ваш образ

Ви також повинні звернути увагу на дизайн, стиль та візерунки на вашому одязі. Якщо у вас є чудова срібна прикраса, будьте простіше з вбранням. З’єднайте його з простою сукнею, і нехай ваші прикраси кажуть самі за себе. Якщо ваша екстравагантна сукня, зупиніться на простих, класичних срібних прикрасах, щоб зв’язати образ воєдино.

Крім того, не надягайте великі чи надто масивні срібні прикраси із сукнями з візерунками. Вони відволікатимуть увагу і не дозволять вашим красивим прикрасам заявити про себе. Базові, однотонні сукні або сукні з мінімальною кількістю деталей дадуть вам більше простору для прикрас, а також дозволять їм виділитися.

Створіть фокусну точку

Бажаєте надіти сліпучі срібні сережки або чудове багатошарове срібне намисто? Нехай ваша прикраса стане центральним елементом образу, а решта залишиться простою і базовою.

Додати яскраві фарби

Якщо ви носите монохромне вбрання або хочете прикрасити образ зі стриманою сукнею, ви можете створити візуальний інтерес та додати колір за допомогою срібних прикрас із камінням. Срібні прикраси з таким камінням, як сапфір і рубін (у чистому червоному кольорі), не тільки виглядають стильно, але й додадуть королівську нотку у ваш образ. Прикраси зі срібла з камінням – це найпростіший і швидкий спосіб додати колір, текстуру і трохи драматизму у ваше нудне і похмуре вбрання.

Не соромтеся експериментувати

Правила та етикет носіння прикрас, безумовно, існують, але це не повинно зупиняти вас від експериментів.

Спробуйте носити нетрадиційні стилі та дизайни прикрас із різними вбраннями, саме так створюються нові стильні образи.

Чи не переборщите

Важливо, щоб у всьому образі була лише одна фокусна точка. Безліч фокусних точок створять перевантажений вигляд, в цьому випадку жодна з точок не зможе справити враження.

You cannot copy content of this page