fbpx
Дозвілля
Як повести себе правильно, якщо ваша жінка плаче?

Мабуть, немає нічого гіршого, коли в очах коханої людини бачиш сльози: в такий момент серце стискається, з’являється cтpах і занепокоєння, як допомогти? Коли ж плаче жінка – це взагалі окрема розмова, особливо, якщо це відбувається на очах у чоловіка.

Навіть самі мужні і сильні представники чоловічої статі починають дико переживати, губитися, а іноді і зовсім впадають у ступор: що їй сказати? Як повести себе правильно в такий момент?

Що робити, якщо жінка плаче? Це питання не раз задавав собі мало не кожен чоловік на Землі, в такий момент він і сам перетворюється в безпорадного й збентеженого, позбавленого усякої фантазії, людини.

Чоловіки за своєю природою – істоти сильні, емоційно стійкі і навіть, в якійсь мірі, черстві, вони позбавлені підвищеної чутливості у користь інших необхідних рис характеру: цілеспрямованості, сміливості, винахідливості та інших.

Все це їм необхідно, щоб домагатися поставлених цілей, переступивши через себе, зуміти забезпечити і захистити свою сім’ю, перетворитися в справжню опору, адже саме цього ми чекаємо від коханого чоловіка?
Жіноча натура сильно відрізняється від чоловічої, це як дві половинки, які протидіють один одному, але, за умови правильно підібраних ключів до серця один одного, врівноважують і утворюють гармонійне ціле.

Жінки наділені підвищеною емоційністю і сентиментальністю, це ніжні і ласкаві натури, які вміють віддавати любов, піклуватися і будувати сердечні стосунки, саме їх незахищеність і доброта викликають в чоловікові бажання захищати, любити і оберігати.

Тому, коли чоловік бачить сльози на очах коханої, її охоплює паніка – що він зробив не так? Чому так вийшло? Що втратив або не помітив, вчасно не захистив від труднощів? Як вчинити, щоб не погіршити ситуацію?

Чому жінка плаче?

Причин, чому слабка стать проливає сльози, може бути безліч – від банальної сентиментальності, що виникла після перегляду сумного фільму, до більш глибоких внутрішніх проблем, про які чоловік може навіть не підозрювати.

Сльози можуть бути реакцією на образу, cваpку, яка сталася напередодні, результатом втоми, безвиході або ж відсутності уваги, як зрозуміти, що ж стало справжньою причиною? Як би банально це не звучало, можливо, з заплаканою жінкою потрібно просто спробувати поговорити.

Читайте також: РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ВРАЖАЮТЬ: РОЗКРИТО ТАЄМНИЦЮ ЩАСЛИВОГО ШЛЮБУ

Відразу обмовимося – в приступі iстeрики ви навряд чи зможете домогтися чогось виразного, але через якийсь час результат все-таки буде досягнуто. Коли стає зрозумілою причина, набагато простіше підібрати потрібні слова, а, може, і перейти до конкретних дій: наприклад, якщо дівчину гризе якась серйозна проблема, можна спробувати знайти рішення до неї разом.

Що робити?

Розраду і ніжність. Мабуть, самий вірний і розумний варіант – це притиснути жінку до себе, міцно обійняти, проявити почуття і турботу, втішити ласкавими словами, можливо навіть, як дитину, посадити на коліна і спробувати зрозуміти, що ж з коханою не так.

Висловіть вголос свої припущення на рахунок того, що сталося, можливо, вона швидко розкриється перед вами. Підберіть кілька доречних компліментів, висловіть слова любові і просто помовчіть – іноді потрібно дати волю сльозам.

Відволікаючі дії. Якщо кохана не хоче зізнаватися, в чому ж справа, а у вас на цей рахунок ніяких припущень, потрібно застосувати «обманні маневри»: принесіть склянку прохолодної води, запропонуйте вмитися, якщо в кишені є чиста хустка або серветка – запропонуйте, адже зовсім не по-джентельменськи спостерігати, як у пані розпливається макіяж.

Укрийте улюблену ковдрою, запропонуйте разом випити чай або просто посидьте в тиші, погладжуючи сумне створення по голові та плечам.

Чого робити не можна?

Ні в якому разі не намагайтеся дорікати жінку в її сльозах, видавати які-небудь фрази на кшталт «Знову ти плачеш! Скільки можна!» або ще гірше, сконфузившись, залишати жінку в такому стані одну. Мабуть, для прекрасної половини – це найстрашніший гpіх з боку чоловіка, який пробачити буде дуже непросто.

Якщо навіть плаче незнайомка – не проходьте повз, не кидайте її на самоті, краще дружньо поплескати по плечу і позитивно додати, що все зміниться на краще. Цілком можливо, якщо ви обоє вільні – з такої неприємної випадковості, може зрости міцна дружба або навіть щось більше.

Джерело.