fbpx

Як поділити квартиру після розлучення? Тепер я опинився ще в гіршому становищі, адже якщо зараз почну ділити квартиру, тоді вони зможуть купити собі лише однокімнатну квартиру, і моя дочка змушена буде жити в одній кімнаті з чужою їй людиною. Розумію, що треба якось вирішувати це питання, але що робити не знаю.

Як поділити квартиру після розлучення?

Батьки жили в іншому місті, у сестри однокімнатна квартира, чоловік та двоє дітей, дали притулок, звичайно, на перший час, але через місяць я і сам зрозумів, що так далі не можна і вирішив винаймати житло. Знайшов кімнату в комуналці, став підробляти, щоб було чим і оренду оплачувати, і платити аліменти на дитину.

З донькою зустрічався майже кожних вихідних, дружина не перешкоджала, за це я був їй дуже вдячний, але згодом я дізнався, що їй самій було вигідно, щоби на ці два дні Юля була зі мною.

На походи в кіно, кафе, купити що-небудь дочці теж потрібні були гроші, і я навчився обходитися малим, економив буквально на всьому. Натомість знав, що дитина має житло, залишив дружині двокімнатну квартиру.

Коли побралися, одразу вирішили, що нам потрібна квартира. Звичайно, хотілося житло побільше, тому що дружина вже була вагітна, але вирішили, що поки обмежимося однією кімнатою і будемо економити, щоб зібрати на більш просторий варіант.

У результаті підкопили грошей і зібралися брати двокімнатну, щоб дитина з часом мала свою кімнату.

Перший внесок допомогли сплатити мої батьки (теща тоді сказала, що в них грошей немає), а решту виплачували вже вдвох. Через це дружині довелося навіть із декрету вийти раніше, щоб заробити, дочку віддали до садка.

І ось після розлучення я вирішив, що не ділитиму квартиру, нехай Юля живе в нормальних умовах. Багато друзів і родичів казали, що я вчинив безглуздо, але я не шкодував про те, що так зробив, поки не дізнався, що колишня дружина вийшла заміж і її чоловік житиме з ними.

Тепер і сам зрозумів, що треба було тоді продати квартиру і купити собі хоч кімнату. Вирішив поговорити з колишньою дружиною про це, сказав, що не згоден, щоб чужа людина жила в моїй квартирі, на всьому готовому, але вона дуже здивувалася.

Сказала, що якщо свого житла у нього немає, то  що тепер виходить, вона повинна жити постійно одна, не маючи права вийти заміж. Тепер я опинився ще в гіршому становищі, адже якщо зараз почну ділити квартиру, тоді вони зможуть купити собі лише однокімнатну квартиру, і моя дочка змушена буде жити в одній кімнаті з чужою їй людиною.

Розумію, що треба якось вирішувати це питання, але що робити не знаю.

You cannot copy content of this page