fbpx

Як побудувати стосунки з розлученою жінкою? Нічого не маю проти розлучених жінок, це не тавро і не ярлик. У кожного бувають різні життєві ситуації. Але чи можливо збудувати тривалі стосунки з розлученою жінкою?

Як побудувати стосунки з розлученою жінкою?

Нічого не маю проти розлучених жінок, це не тавро і не ярлик. У кожного бувають різні життєві ситуації. Але чи можливо збудувати тривалі стосунки з розлученою жінкою?

Очевидно, що чоловік у віці 40+, з невдалим шлюбом за плечима, навряд чи може розраховувати на стосунки з непорочною дівою років на 20 молодших за себе. Бувають, звичайно, такі випадки, але це скоріше виняток із правил. Тож вибір невеликий.

Яких підводних каменів варто очікувати в таких відносинах, як ставитися до її минулого, чи заважатиме це минуле сьогоденню і майбутньому? Важко повірити, що розлучена жінка розповість про себе всю правду, чому розвалився попередній шлюб, з чиєї вини. Скільки було партнерів та ін.

У ранній молодості, будучи зарученим, мав стосунки з дівчатами, які встигли одружитися. Хоча подруги дуже намагалися показати себе з кращого боку, які вони господині, ласкаві, дбайливі. Але ж це лише демоверсія. Маркетинговий прийом і трохи більше, щоб дорожче реалізувати наявний актив.

Однак це було давно, з віком бажання та пріоритети змінюються. І як бути? Маса сумнівів. Знову демовресія.

Хто знає, раптом її сім’я розвалилася через її зраду, чи з якихось інших причин, через які саме вона не зуміла вибудувати правильні, міцні стосунки з чоловіком, з яким прожила понад 10 років разом?

Читаю багато історій про жіночі зради, про те, як невірні дружини каються в скоєному, шкодують за втраченим, нудьгують за минулим життям. Виходить, що попри розлучення вони ментально не вийшли з минулих відносин.

Що якщо жінка, яка сподобалася, саме пережила подібні події?

Тоді новий чоловік для них буде ніби прохідним етапом чи ресурсом для психологічної та матеріальної підтримки. Чи я помиляюся?

You cannot copy content of this page