fbpx

Як перестати їсти вночі: 4 кращі поради

Найпростіше – перебити голод напоями

Нічні перекуси – грішок, який водиться якщо не за кожним другим, то точно за кожним третім. Користі від таких під’їдань мало, а от шкоди організму і фігурі наноситься чимало.

Як перестати їсти вночі?

Напої

Один з найпростіших способів перебити апетит вночі – випити щось, що допоможе заповнити шлунок. Серед найбільш цікавих і корисних нічних напоїв – вода, сік, молоко, трав’яний чай або знежирений йогурт. А от кава, лимонад, зелений і чорний чай вночі навпаки краще не пити – потім не заснеш.

Ванна

Ще один приємний лайфхак: щоб придушити почуття голоду, можна прийняти теплу ванну, яка вчинить на заспокійливу дію і відкладе думки про їжу.

Перекус

Щоб вгамувати голод перед сном, можна трохи перекусити. Але тільки легкими продуктами: наприклад, з’їсти яблуко, свіжий помідор, огірок або морквину.

Вечеря

Також можна поїсти до того, як прийде відчуття голоду. Оптимальний час для останнього прийому їжі – приблизно за 3-4 години до сну. Так їжа встигне перетравитися і засвоїтися, а голод не застане посеред ночі. Так що постарайтеся повечеряти в цьому часовому проміжку, навіть якщо ви ще не відчули голоду.

Читайте також: “Не можна їсти вчорашню їжу з холодильника” – вчені

Джерело.

You cannot copy content of this page