fbpx
Дозвілля
Як перестати гризти нігті: найлегший і найкрасивіший спосіб, перевірений мільйонами жінок

Як перестати гризти нігті: найлегший і найкрасивіший спосіб, перевірений мільйонами жінок

Не можеш відучитися гризти нігті? Можливо, це прозвучить напрочуд, але в такому разі слід зробити нарощування. А ще краще – нарощування у яскравому відтінку!
Неочевидне, але дуже круте рішення: якщо ти гризеш нігті або часто колупаєш задирки, то тобі на допомогу прийде нарощування!

І насправді це дуже логічно. Твердий шар гелю не дасть тобі розірвати на частини тендітні натуральні нігті. Принаймні, поки гель буде на нігтях.

Звичайно, для такої процедури тобі потрібно ретельно підібрати майстра, щоб він не пошкодив і так тонкі і пошкоджені нігті. Але повір, це того варте! Гель творить дива, бо запобігає розшарування нігтів.

Як це працює?

Нарощування подовжує нігтьову пластину і, таким чином, ускладнює доступ до гіпоніхії (кінчик нігтя біля подушечки пальця) при відкушуванні, що дозволяє нігтю спокійно зажити. А значить, не буде ніяких запалень та хворобливих відчуттів — адже без пошкоджень немає й інфекції нігтя та нігтьового ложа! А це дуже важливо.

Рейчел Вестбей, доктор медичних наук і сертифікований дерматолог, каже, що цей самий гіпоніхій, кінчик пальця прямо під кінчиком нігтя, необхідний для підтримки здоров’я нігтів, а нарощування може дати йому необхідний простір для відновлення.

Ну і потім: гарний манікюр тобі просто шкода псувати! Так ти сформуєш правильну звичку і припиниш гризти нігті.

До речі, згідно з б’юті-легендою, вперше таким лайфхаком скористався якийсь стоматолог у середині XX століття. За однією версією, він «полагодив» акрилом свій зламаний і дуже його ніготь, що занепокоєний, а за другою, так лікар подбав про свою дружину, яка ніяк не могла кинути згубну звичку гризти нігті.

You cannot copy content of this page