fbpx
Події
Як отримати державний кредит на вищу освіту

Щоб отримати державний кредит на навчання у вузі потрібно успішно скласти іспити або вчитися на будь-якому курсі університету. Гроші можна отримати на навчання ступені: бакалавр або магістр. Про це йдеться в законі “Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти”, повідомляє видання “Сегодня”.

Кредит на навчання може отримати будь-який українець до 28 років, який успішно склав вступні іспити або вже вчиться на будь-якому курсі вищого навчального закладу. При цьому форма навчання значення не має: це може бути, як стаціонарне навчання, так і вечірнє або заочне.

Університет може бути і державним, і приватним, і повинен функціонувати на території нашої країни. Одна людина може отримати кредит один раз. При цьому гроші видаються на отримання будь-якого наукового ступеня: бакалавра, магістра.

“Для оформлення кредиту необхідно звернутися до приймальної комісії або відповідний відділ в університеті, наприклад, бухгалтерію. Саме університет приймає рішення про те, чи видавати певній людині кредит. Після того, як вуз дасть своє “добро” він направляє заявку до відповідних держорганів – Міністерство або обласні управління освіти “, – пояснює юрист, директор юридичної компанії” Прима Лідер Груп “Діна Дрижакова.

Читайте також: Документи потрібно подати до 10 жовтня: Умови надання грошової допомоги випускникам педагогічних ВНЗ

Гроші виділяються з державного або місцевого бюджету. Чи отримає студент кредит, залежить і від його успішності: приймаючи рішення, врахують оцінки в школі та участь в олімпіадах.