fbpx
Події
Як оперативники викрили злочинну схему на 300 мільйонів гривень (фото,відео)

У Києві податківці зупинили роботу одного з найбільших в Україні ювелірних заводів.

Працівники податкової міліції спільно з ГПУ провели масштабну операцію проти деяких громадян України, які створили нову злочинну схему під відомою торговою маркою.

Злочинці мали на меті збагачення на виробництві та реалізації ювелірних виробів, проте без сплати будь-яких податків до державного бюджету. Спецоперація тривала півроку.

Внаслідок ретельного документування діяльності злочинної групи, вдалося вилучити чорнову бухгалтерію, яка зображає реальні і приховані від оподаткування доходи.

А також реєстраційні та господарські документи більш як 20 підставних приватних підприємців і 9 підприємств, понад 350 кілограмів золота і золотих виробів (в тому числі з діамантами). Вилучили значну кількість срібних виробів і дорогоцінних подарунків.

Загальна вартість вилученого, за попередніми підрахунками, становить понад 310 мільйонів гривень. Збитки державі у вигляді несплачених податків становить понад 55 мільйонів гривень.

Під час спецоперації працівники заводу чинили опір. На опис усіх вилучених речей правоохоронці витратили дві доби. До спецоперації було залучено більш ніж 180 співробітників.

Читайте також: Гройсман пообіцяв не підвищувати пенсійний вік українцям

727360_1524179

727360_1524183

Джерело.