fbpx
Події
Як одесити зі слонами гуляли (відео)

Перед фіналом 5-го ювілейного фестивалю циркового мистецтва «Золотий трюк Кобзова» його засновник і керівник Микола Кобзов влаштував справжнє свято для гостей і жителів Одеси. Спільно з дресирувальником з Італії Коррадо Тонни Микола вивів слонів Карлу і Ранні на прогулянку.

Читайте також: У столичному зоопарку помер найстаріший бегемот світу

Під час прогулянки Карла і Ранні викликали неймовірний ажіотаж у всіх бажаючих поспілкуватися з цирковими артистами. Зірки цирку «Кобзов» охоче пофотографувались з усіма бажаючими, а дресирувальник відповів на питання про те, як живуть артисти в зооленді.
Що цікаво, слони цирку «Кобзов» хоч і гуляли по парковці перед ТРЦ «Рів’єра», але продемонстрували неймовірно високі знання правил дорожнього руху: переходили дорогу в потрібних місцях. Чи не стримуючи своїх емоцій, Микола Кобзов під час прогулянки зі слонами обійняв маленьких артистів, а зірка шоу Карла у відповідь на теплу зустріч прокотила Миколу на хоботі.
«У нас вийшло створити приголомшливе шоу, на наш фестиваль приїхали неймовірні артисти. Наш найважливіший і головний меседж був донесений людям. Цирк «Кобзов» – це те, що надихає. І ми зробили це шоу для того, щоб надихнути людей », – коментує таку зустріч зірок цирку Карли і Ранні зі своїми шанувальниками Микола Кобзов.

Джерело.

Реклама