fbpx

Як назвати дитину по знаку зодіаку

Щоб малюк виріс здоровим і щасливим, йому дають ім’я могутніх предків, а щоб його оберігали небеса, вибирають ім’я за церковним календарем. А ось шанувальники гороскопів стверджують: щоб дитина була щасливою, називати її потрібно відповідно до розташування планет в момент народження. Правильно підібране ім’я, відповідне знаку зодіаку, стане дороговказом малюка і буде захищати його від негараздів на всьому життєвому шляху, пише Клубер.

Стихія вогню

Люди, народжені в стихії Вогню – яскраво виражені індивідуалісти, які володіють потужним енергетичним потенціалом і лідерськими якостями. В цьому плані хлопчикам необхідно давати тверді імена, що підкреслюють дані якості, а дівчаткам – більш м’які імена, які будуть мінімізувати їх конфліктність і норовливий характер.

Овен

Хлопчики. Для природжених воїнів, якими без сумніву є хлопчики Овни, підійдуть могутні імена: Артур, Борис, Микита, Марк (що відноситься до бога Марса), або Родіон (покровитель знаку Овен).

Дівчатка. Сильні імена підійдуть і дівчаткам даного знаку, але тут важливо додати нотку жіночності і вишуканості. Тому вибираючи ім’я для дочки, зверніть увагу на: Юлію, Ельвіру, Вікторію, Ніку або Антоніну. Кожне таке ім’я буде характеризувати перемогу з жіночим началом.

Лев

Хлопчики. Виражені лідери, Левенята, повинні носити і відповідні вагомі імена, наприклад, Всеволод, Платон, Ростислав або Михайло. Доречним буде ім’я Віктор, що означає “переможець”.

Дівчатка. Представниць цього знака з юних років відрізняє королівський шарм. Висловити ці якості допоможуть імена: Василиса, Мар’яна, Алла. Сюди ж можна віднести імена Кіра і Олена. Вони символізують Сонце, яке покровительствує Левам.

Стрілець

Хлопчики. Представники цього знака вічні непосиди, їх вважають “душею компанії” і люблять за добродушний характер. Таким малюкам варто вибирати добрі, привітні імена, наприклад, Максим, Роман, Ігор або Владислав. Ідеальним буде ім’я Андрій або Гавриїл, що підкреслює грубу, але добру силу цього знака.

Дівчатка. У дівчаток, народжених під знаком Стрільця, виражена любов до пізнання світу і бажання допомагати всім навколо. Тому їм найбільше підходять наступні імена: Ольга, Ксенія, Віра або Варвара. Підкреслять характер також імена Надія або Ірина, що означає “миролюбність”.

Стихія Води

Дітлахи, народжені в даній стихії, відрізняються емоційністю і загадковістю. Це, скоріше, інтроверти, звернені всередину себе, досить вдумливі і ґрунтовні особистості. Але головна їхня риса – незвичайний творчий потенціал і схильність до гуманітарних наук. Все це можна і потрібно підкреслити правильно підібраним ім’ям.

Pак

Хлопчики. Досить чутливим і сентиментальним хлопчакам знака Pак слід давати мужні, тверді імена, такі як Сергій, Матвій, Герман, Веніамін або Семен. Самостійності такій людині додадуть імена Нестор або Геннадій.

Дівчатка. Якщо говорити про дівчаток цього знака, то вони неймовірно жіночні і витончені. У них читається загадковість і миролюбність. Цим юним спокусницям, яким протегує Місяць, найкраще підійдуть імена: Лада, Аделаїда, Лілія, Діана або Наталя. Екстравагантно будуть звучати імена Емма і Елліна.

Скорпіон

Хлопчики. Дітлахи з непростим, незалежним і владним характером народжуються під знаком Скорпіона. Вони досить агресивні, але завжди готові горою стояти за друзів. Найбільш підходящі для них імена: Платон, Захар, Костянтин, Едуард або Тимур. Підкреслять цілеспрямованість цього знака імена Данило і Вадим.

Дівчатка. Юним панночкам, народженим під цим знаком, краще давати ніжні імена, що несуть спокій і благодать: Анастасія, Алевтина, Людмила або Лідія. У той же час підкреслять стійкий характер імена Інна, Регіна та Олександра.

Риби

Хлопчики. Вразливим, плаксивим і дуже чуттєвим хлопчакам знака Риби варто дати більш тверді імена, які допоможуть їм знайти внутрішній баланс. Дайте такому малюкові ім’я Олег, Єлисей, Федір або Антон, назвіть його Еріком або Богданом. З ними вашій дитині буде найкомфортніше в житті.

Дівчатка. Силу водної стихії цих дівчаток підкреслять імена: Марина, Лариса, Пелагея, Христина і Дарина. Вишукано буде звучати ім’я Елеонора. Але найкращим ім’ям для юних Рибок стане Маргарита, що означає “перлина”.

Стихія Землі

Земна стихія дарує людям цього знака приземленість, хазяйновитість, схильність до матеріальних цінностей. Це консервативні і дуже чіткі особистості. Логічно, що їм слід давати спокійні, а також злегка романтичні імена, щоб ці люди змогли скуштувати всі радощі життя.

Телець

Хлопчики. Правильно підібране ім’я додасть таким хлопчакам цілеспрямованості, а тому виберіть своєму Тельцю ім’я Ярослав, Спартак, Трохим, Федір або Дмитро (чия покровителька – богиня родючості Деметра). Романтичні нотки характеру додадуть імена Макар і Василь.

Дівчатка. Працьовитість і зовнішня краса цих дівчаток повинна бути підкреслена ім’ям Валентина, Поліна, а також Дарина, Дана і, звичайно ж, найперше жіноче ім’я Єва. Розвіяти консервативність характеру допоможуть грайливі імена – Тетяна або Крістіна, а також чуйна Майя.

Діва

Хлопчики. Виконавчим і відповідальним хлопчакам з математичним складом розуму, підійдуть імена: Ернест, Анатолій і Костянтин. А щоб надати характеру більше романтизму і грайливості, назвіть сина Ігор, Денис або Владислав.

Дівчатка. Витончені і умиротворені, домашні та спокійні, ці дівчатка відрізняються працьовитістю і цнoтливістю. Їм найбільше підходять імена: Катерина, Таїсія, Ніна, Ганна або Глафіра. Шарму характеру Дів додасть ім’я Кіра, Євдокія, Яна або Ярослава.

Козеріг

Хлопчики. Наполегливим і терплячим хлопчакам, народженим під знаком Козерога, найбільш підходять мужні імена: Юрій, Георгій, Микола, Іван, Гліб або Єгор. У той же час пом’якшити твердий характер цього знака Зодіаку допоможуть імена Леонід або Матвій.

Дівчатка. У представниць слабкої статі даного знаку немає тієї природної стійкості, як у хлопчиків, а тому їм необхідні більш тверді імена: Євгенія, Регіна, Софія, Раїса, Валерія або Інга. У той же час надати жіночності образу допоможуть імена Аріадна, Марія і Софія.

Стихія Вітру

До даної стихії відносяться талановиті діти, які можуть проявити себе в винахідництві або творчості. У той же час це досить мінливі особистості, що володіють як позитивними, так і негативними рисами характеру. Тому вибір імені для таких дітей є особливо важливим, що дозволяє нівелювати недоліки і підкреслити достоїнства.

Читайте також: Важкі імена. Хай ваша дочка буде хоч десятою Софією в класі

Близнюки

Хлопчики. Пацанам цього знака варто давати грайливі і легкі імена, які пом’якшать строгий характер малюків. Підійдуть імена: Артем, Антон, Микита, Валерій. Зверніть увагу на такі мена, як Єрмолай, Омелян або Денис.

Дівчатка. Юним спокусницям даного знака підійдуть життєрадісні, сонячні імена, такі як Рада, Жанна, Віолетта, Анастасія. Інтелектуальну складову характеру підкреслять імена Єва і Евангелина.

Терези

Хлопчики. Творчим натурам, якими без сумніву є Терези, слід давати м’які, але в той же час вольові імена, які додадуть брутальності цим представникам сильної статі. Дайте такому хлопчику ім’я Ілля, Віктор, Давид або Вадим, Альберт або Віталій. До того ж даним особистостям дуже підходить рідкісне ім’я Ян.

Дівчатка. Напористості і хватки буде не вистачати і дівчаткам, народженим під знаком Близнюки. Але це можна легко виправити, давши дівчинці ім’я Роза, Белла, Людмила, Альбіна, Лада або Клавдія. Але найкраще назвати свою дитину ім’ям Любов.

Водолій

Хлопчики. Цим романтичним і надзвичайно обдарованим натурам, найчастіше, не вистачає стержня. Додати чіткості і витриманості характеру допоможуть імена: Степан, Гліб, Акім, Іларіон або Павло. Можна також назвати дитину Ігор або Гавриїл.

Дівчатка. Індивідуалізм та оригінальність дівчаток цього знаку зможуть підкреслити наступні імена: Зара, Елла, Заріна, Ірина, Поліна або Венера. Можна також дати їм ангельські імена – Аврора або Аліна.

Імена бувають різні, але тільки правильно вибране  дозволить вашому малюкові вирости щасливим і самодостатнім.

You cannot copy content of this page