fbpx

Як навчити дружину заощаджувати? Мене турбує поведінка дружини. Вона вагітна та сильно змінилася. Дружина не розуміє, що у важкі періоди життя треба намагатися заощаджувати.

Як навчити дружину заощаджувати? Мене турбує поведінка дружини. Вона вагітна та сильно змінилася.

Дружина не розуміє, що у важкі періоди життя треба намагатися заощаджувати.

Я розумію, що вона зараз в “цікавому стані”. Однак це не привід для витрачання останніх грошей. Я намагаюся максимально заощадити накопичені кошти, щоб у майбутньому нам було легше. І я розумію її невдоволення, але це лише тимчасовий період. Незабаром усе нормалізується, і ми почнемо жити так, як раніше.

Наші друзі кажуть, що я не маю так на неї зриватися. Хоча вони розуміють моє невдоволення. Безумовно, я теж розумію, що іноді занадто багато від неї вимагаю і зриваюся без приводу. Проте я роблю це заради нас. А коли вона витрачає гроші, то думає лише про себе.

Усі її покупки націлені виключно на задоволення її потреб. І найприкріше, що речі, які вона купує, потім лежать без застосування. Я не розумію в чому сенсу і прошу її пояснити. Але вона не може. Вона просто посилається на те, що їй колись захотілося, і тепер вона бажає це мати.

У мене були думки просто відібрати у неї карту або поставити ліміт на витрати коштів. Але на практиці це просто забирає багато часу. Іноді вона ходить за продуктами та не купує нічого особистого.

Якщо я блокую кошти, то завжди залишається незрозумілою сума, яка повинна бути витрачена. Я дорікав їй у цьому. Але не міг бути суворішим через її вагітність. Все-таки їй не можна нервувати.

Її батьки кажуть, що замість того, щоб її сварити, мені треба більше заробляти. Дружина розуміє, що я правий, але нічого не змінюється.

Мені просто треба змиритися з її витратами. Їй необхідно зрозуміти, що в неї зараз такий період. Але вона каже, що це відбувається несвідомо. Навіть якщо намагатиметься контролювати себе, нічого не зміниться.

Я також боюся, що й після народження дитини все залишиться так само. Вже зараз дружина готова скупити усі дитячі речі. Адже вони такі гарні. Але я не можу так заробити, скільки їй потрібно.

Хочеться дізнатися, чи всі вагітні жінки поводяться дивно?

You cannot copy content of this page