fbpx

Як кохати довго, палко і щасливо

Психологи вказують на шість важливих правил, яких варто дотримуватися, щоб жити довго і щасливо до золотого весілля.

Ласкаві жести та слова є обов’язковими

Навіть якщо ви дуже зайняті, знайдіть хвилинку протягом дня, щоб проявити любов один до одного. Він помив посуд після обіду, хоча була ваша черга? Поцілуйте його в нагороду. Частіше говоріть, що вам в ньому подобається, іноді гладьте його без причини або попросіть покласти голову вам на коліна, поки ви разом дивитеся телевізор. Це принесе свої плоди, адже ласки, похвала і обійми стимулюють вироблення в організмі окситоцину – гормону, який зміцнює любовні зв’язки.

Обов’язково знаходьте час для розмов

Не тільки про те, хто буде ходити по магазинах чи виносити сміття. Діліться один з одним своїми почуттями, мріями, помічайте, як чудово разом сісти за недільну вечерю або піти на сімейну прогулянку з дітьми. Вам іноді буває нудно від того, що говорить ваш партнер? Тим не менше, подивіться йому в очі і послухайте.

Також не дозволяйте йому ховатись за газетою, коли ви розповідаєте йому, наприклад, про те, що вам наснилось або про зустріч з подругою. Це важливо, адже доведено, що найуспішніші стосунки – це ті, в яких партнери багато знають один про одного.

Сюрпризи вітаються

Які саме? Спечіть чоловікові чудовий торт на день народження або організуйте романтичну вечерю з келихом вина. Ви також можете відправити партнеру на роботу еротичне текстове повідомлення з описом того, чого б ви хотіли, щоб він прийшов додому. Звичайно, він також не повинен чекати особливої нагоди, щоб запропонувати вам похід в кіно, сніданок у ліжко або купити квіти. Пам’ятайте, що ворог кохання – це рутина. Зламайте її!

Конфлікти не повинні розділяти вас

Завжди говоріть про проблеми спокійно і по суті. І фрази: “Ти повинен”, “Ти мусиш” змінюйте на більш м’які (“Мене хвилює…”, “Може, ти міг би…”). Але що робити, якщо в суперечці вас захопили емоції і пролунали слова з силою кулі? Спробуйте помиритися напередодні ввечері.

Починаючи кожен новий день в гармонії, ви зможете бути абсолютно спокійними за свої стосунки.

Коханню потрібна свобода

Проводьте багато часу разом, адже це дуже зближує партнерів. Навіть спільне приготування їжі чи перегляд телевізора дасть вам змогу це відчути. Але будьте обережні: не плутайте близькість з власністю і давайте собі право на моменти усамітнення. Вам хочеться іноді зустрічатись з подругами наодинці?

Тоді робіть це. Але також дозвольте чоловікові іноді випити пива, пограти в бридж або в гру в чоловічій компанії. Це важливо, адже брак свободи у стосунках може зруйнувати навіть найбільше почуття.

Ввічливість дуже важлива

Ніколи не забувайте такі слова, як “дякую”, “вибач”, “будь ласка”. Чи вставав він вночі, щоб побачити дитину? Відвозив вашу маму до лікаря? Висловлюйте вдячність. Не займайте позицію, що оскільки ви одружені, то маєте право на все. Хороші манери – це вираз поваги до іншої людини, а без цього взагалі важко говорити про плекання почуттів.

You cannot copy content of this page