fbpx
Події
Як готуватися до здачі аналізів, щоб результат був точним!?

Щоб отримати точні результати аналізів, люди стараються максимально до них підготуватися. Але часто виникає питання чи будуть результати точними якщо лабораторія не обробить аналізи в день здачі.

“Для кожного лабораторного тесту існують певні правила підготовки, умови зберігання й транспортування, які забезпечують стабільність біологічного матеріалу, – каже лаборант столичної лабораторії Денис Бузько, 32 роки. – Стабільність аналізованої речовини становить понад 24 години. Це дозволяє транспортувати матеріал, проводити тестування не в день здачі клієнтом і зберігати матеріал в умовах лабораторії з дотриманням температурного режиму для подальшого проведення дослідження без втрати точності й достовірності”.

Вийнятком є аналіз калу на дисбактеріоз, мокротиння, жовч для посіву та спермограма. Їх необхідно робити в день взяття біоматеріалу.

Читайте також: МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: НА ЩО МАЄ ПРАВО КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ?

Перед здачею загального аналізу крові можна не їсти 6 годин. Якщо були жирні продукти чи алкоголь, треба втриматися від аналізу 8-12 годин.

Якщо пацієнт не виконав вимоги підготовки до здачі крові суворо натщесерце, лікар може неправильно поставити діагноз, а отже, і лікувати не те.

Джерело.

Реклама

facebook