fbpx

“Як фото з ритуального бюро”: мережу шокував ремонт дитячого садка у Львівській області (фото)

Після ремонту в дитячому садку в селі Ліщин Львівської області немає доступу до води, побиті підвіконня й неякісно встановлені вікна.

Повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав представник організації “Захист прав споживачів громадського транспорту” Роман Мусійчук.

За його словами, на ремонт на другому поверсі садка районна рада виділила 700 тис. грн. Те, що вийшло в результаті “вправних дій майстрів”, відверто шокує.

“З того, що мене здивувало, це якість робіт! Крани на умивальниках поставили так близько до стіни, що воду включити неможливо. Неякісно встановлені вікна! Зачовгані та побиті нові пластикові підвіконня, неналежно встановлені метелопластикові двері в кімнаті, де мають відпочивати дітлахи, двері знизу мають щілини”, – написав Мусійчук.

Він зазначив, що підрядник пообіцяв усунути всі недоліки упродовж місяця.

 Читайте також:СУСІДИ ПРО ХАРКІВ’ЯНИНА-ВБИВЦЮ ЖІНКИ Й ДИТИНИ: ВІН ПОВЕРНУВСЯ З АТО ІНШОЮ ЛЮДИНОЮ (ВІДЕО)

Фото розлютило користувачів соцмережі. Деякі з них задалися питанням, як могли прийняти такий результат роботи, і невідомо, чи слідкували за виконанням ремонту представники технагляду. А дехто з них зазначив, що фото дитячого садка нагадують світлини з ритуального бюро.

You cannot copy content of this page