fbpx
Події
Як Донецьк прощався з “Гіві”: похорон ватажка бойовиків (фото)

Бойовики перекрили центр міста, а на вулицях чергували так звані “правоохоронці ДНР”.

Сьогодні в окупованому Донецьку пройшло прощання з ватажком бандформування “Сомалі” Михайлом Толстих з позивним “Гіві”, якого днями вбили.

На фото можна побачити, як попрощатися з ватажком бойовиків прийшло безліч городян. Сама ж церемонія проходила в будівлі Донецького державного академічного театру опери та балету. Труну було встановлено в холі.

Відзначимо, що сьогодні вже повідомлялося, жителі Донецька і Макіївки говорять про те, що в навчальні заклади окупованих міст надійшло розпорядження виділити людей для примусової поїздки на похорон командира бойовиків “Гіві”.

Також відомо, що весь центр Донецька був перекритий у зв’язку з похоронами, а на вулицях несли чергування бойовики, які називають себе “правоохоронцями ДНР”.

Відзначимо, що на одній з фотографій видно, що могила “Гіві” розташована неподалік від його друга “Мотороли”, яких розділяють два бойовика, загиблих під Авдіївкою.

Нагадаємо, вранці 8 лютого в Донецьку невідомі підірвали офіс ватажка збройного угруповання бойовиків “Сомалі” Михайла Толстих, відомого як “Гіві”. Бойовик загинув. Стріляли з реактивного вогнемета “Джміль”.

Головних версій вбивства три. Перша говорить, що “Гіві” “прибрали” російські спецслужби, друга – що бойовика ліквідували противники з числа самих сепаратистів, а третя вказує на українських силовиків.

Читайте також:НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОЛУНАЛИ ПОТУЖНІ ВИБУХИ: МОЖЛИВІ ЖЕРТВИ

Джерело.