fbpx
Дозвілля
Як дізнатися своє кармічне завдання за місяцем народження

Як дізнатися своє кармічне завдання за місяцем народження

В астрології, нумерології та нумерології йоги є таке поняття як кармічна задача. Вважається, що місяць народження свідчить про неї.

Нумерологія йоги говорить, що всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху, спонукають людину до опрацювання кармічного завдання. Отже, як дізнатись, яка вона у тебе?

Якщо ти народилася у січні, то можеш часто почуватися самотньо. Твоє основне кармічне завдання стати лідером, почати виявляти лідерські якості і брати відповідальність на себе.

Народження у лютому означає, що твоє основне кармічне завдання — навчитися тверезо бачити ситуацію, не зациклюватись на негативі.

Народження в березні та грудні означає, що ти маєш особливе почуття гумору та позитивне мислення. Твоє завдання – не ховатися за рожевими окулярами та маскою веселощів там, де варто виявити злість, лють, невдоволення.

Квітень. Цей місяць показує, що ти буваєш надто консервативною та впертою. Твоє завдання навчитися бути гнучким, відпускати нерозв’язні ситуації.

Травень – всі твої труднощі розгортатимуть тебе на увагу до свого тіла. Твоє завдання – прийняти своє тіло, піклуватися про здоров’я та обов’язково – про відпочинок.

Червень – твоя кармічна задача – прийти до духовності, до сильної внутрішньої віри у краще і те, що є щось більше, ніж людина.

Липень. Твоє завдання – стати “видимою” людиною, бути на увазі і виявлятися.

Серпень. Твоє кармічне завдання — стати безстрашною, «великою» людиною, яка змінює простір.

Вересень. Ти маєш сильну інтуїцію, і ти тонко відчуваєш людей і цей світ. Але ти впираєшся в зайвий педантизм, через це можеш ставати агресивною. Навчися працювати над своєю психологічною рівновагою.

Жовтень. Ти — королева, і твоє кармічне завдання — виявлятись саме в такій ролі. Не приховуй свою харизму та силу, розвивай у собі ці якості.

Листопад. Ти часто страждаєш від страху, недовіри та бажання все контролювати. Твоє завдання – опрацювання базової довіри до світу.

You cannot copy content of this page